PDA

Zobacz pełną wersję : Cyknie ktoś Strusiom brzuszkową sesyjkę?



Strus
13-02-2013, 20:24
Jak w temacie. Jak wiadomo szewc bez butów chodzi a chcieliśmy mieć pamiątkę. Żonka rodzi za miesiąc więc to ostatni gwizdek.

Gdyby ktoś chciał nas uwiecznić w zamian za zgodę na publikację i wspólnego kielicha to bardzo byśmy wdzięczni byli. Obrobię sam więc trochę pracy odpada.

Najchętniej w Łodzi

sailor
14-02-2013, 16:36
niestety nie bede w najblizszym czsie wlodzi bo z checia bym pomogl

Strus
14-02-2013, 17:49
Dzięki Piotrze za chęci. Widać że pamiątki nie będzie.

Bonzo
15-02-2013, 00:55
kielich i publikacja to za mało ;) podaj stawkę odpowiednią to zobaczysz ilu się nagle znajdzie chętnych :)

stock
15-02-2013, 09:13
ewentualnie dopisz - że dowioze siebie z zonka w promieniu 100-200km od Łodzi - moze wtedy coś ruszy.

Tworas
15-02-2013, 11:18
Jak nikt sie nie znajdzie to statyw i jazda! :) ja tak robiłem sesję zaręczynową sobie i Żonie, wyszło dobrze! oczywiście zdjęcia raczej statyczne bo wszędzie chciałem małą GO ale było fajnie i efekt spoko.

fafniak
15-02-2013, 11:34
Rozwiązaniem jest rybie oko - 2 lampy i zabawa cieniami od twojej głowy i rąk na odsłoniętym brzuchu partnerki - zabawa i fajny efekt murowane :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/07/122308496-1.jpg
źródło (http://www.pbase.com/fafniak/image/122308496.jpg)
znalazłem ;)