krzysztof jot
13-02-2013, 12:25
bezpłatnie - bo to zaraz pewnie zostanie poruszone :).
Do czego ?
Otóż robię dla dzieci edukacyjny program o różnych tematach - od Indian przez taniec, po kosmos. Tym razem padło na "w góry w góry miły bracie" i chce w tle postawić tablice-baner-wydruk "z górami". Okazało się, że fotek gór to ja mam - ale... ale w programie bierze udział ekipa Karpackie Zbóje z Żywca i nie chce im postawić za plecami Tart, bo to niesłuszne politycznie :)
Taka to dekoracja jak na poniższym foto: plansze 200 x 60 cm - tyle ze tym razem tylko 6 płyt.
Zakładając odstępy pomiędzy po 20 cm - daje to obrazek 200 x 460 cm /150-200 DPI.
Jednokrotnie, na folii i do kosza.
Ładne - zimowe lub letnie dające "wyobrażenie miejsca" a niekoniecznie niosące mega przekaz artystycznej melancholii :)
Jeśli ktoś ma, i nie widzi problemu w udostępnieniu - proszę o e-mail: [email protected] lub PW. Pilne !
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/484871_553965034622788_790883981_n.jpg)
Do czego ?
Otóż robię dla dzieci edukacyjny program o różnych tematach - od Indian przez taniec, po kosmos. Tym razem padło na "w góry w góry miły bracie" i chce w tle postawić tablice-baner-wydruk "z górami". Okazało się, że fotek gór to ja mam - ale... ale w programie bierze udział ekipa Karpackie Zbóje z Żywca i nie chce im postawić za plecami Tart, bo to niesłuszne politycznie :)
Taka to dekoracja jak na poniższym foto: plansze 200 x 60 cm - tyle ze tym razem tylko 6 płyt.
Zakładając odstępy pomiędzy po 20 cm - daje to obrazek 200 x 460 cm /150-200 DPI.
Jednokrotnie, na folii i do kosza.
Ładne - zimowe lub letnie dające "wyobrażenie miejsca" a niekoniecznie niosące mega przekaz artystycznej melancholii :)
Jeśli ktoś ma, i nie widzi problemu w udostępnieniu - proszę o e-mail: [email protected] lub PW. Pilne !
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/484871_553965034622788_790883981_n.jpg)