Zobacz pełną wersję : Rosyjskie fotografie ślubne
dominikpl72
13-02-2013, 09:43
Jak nie widzieliście - to koniecznie obejrzycie:
http://deser.pl/deser/51,111858,13386855.html?i=0
Hehe - nareszcie wiemy skąd koleś ze znanej polskiej strony www na temat foto ślubnej czerpał inspiracje :)
Jeśli jeszcze bierze tyle samo kasy co ruskie za fotografowanie to ino pozazdrościć a nie wyśmiewać.
Musi lubić fruwanie, sporo skrzydełkowych zdjęć :mrgreen:
dałem radę tylko do 10 zdjęcia :)
eh jedni się z tego śmieją, inni się cieszą że przytulili za to fajną kasę, a jeszcze inni że mają fajne zdjęcia jakie chcieli.
Nie ładne to co ładne ale co się komu podoba. Dla nas to szczyt kiczu dla nich mega lans.
Poza tym te zdjęcia pojawiają sie od wieeeelu lat, teraz fotografia ślubna tam również sie zmieniła
To jest magia...magia fotoszopu, jak napisal ktos w komentarzach:D
aikidudi
13-02-2013, 19:49
wcale nie trzeba szukać w Rosji. Ostatnio gdzieś widziałem na jakieś polskiej stronie takie foty. W UK też znajdą się takie kwiatki:)
bcrich77
13-02-2013, 19:58
polski mistrz gatunku:
http://www.fotoknyt.pl/
Przykład plenerku wodnego:
http://www.fotoknyt.pl/uploads/galleries/e-plener-nowosc_aeabfdc9842153b1b6f71ea24fca50da38005258.jp g
o ja Cię...zdjęcie w sadzawce jest git
o ja Cię...zdjęcie w sadzawce jest git
Miałem taki ciężki dzień a tu proszę:) poprawiło mi humor!
aikidudi
14-02-2013, 01:17
polski mistrz gatunku:
http://www.fotoknyt.pl/
Przykład plenerku wodnego:
http://www.fotoknyt.pl/uploads/galleries/e-plener-nowosc_aeabfdc9842153b1b6f71ea24fca50da38005258.jp g
hahaha
niby znane, a jednak zapomniałem o nich :)
to w sadzawce to jest zdjęcie konkursowe :)
w końcu zdobyli medale złote, srebrne i brązowe :):) przynajmniej tak piszą na stronie
Mnie powaliło to na huśtawce
http://www.fotoknyt.pl/uploads/galleries/e-plener-nowosc_fbe95ac4bc11cb62619394e1a6347b90afec37aa.jp g
Mnie powaliło to na huśtawce
http://www.fotoknyt.pl/uploads/galleries/e-plener-nowosc_fbe95ac4bc11cb62619394e1a6347b90afec37aa.jp g
Oglądamy to razem z Żoną i mało się nie obsikowujemy ze śmiechu :lol:
dałem radę tylko do 10 zdjęcia :)
A My tylko do 8-mego :-)
o ja Cię...zdjęcie w sadzawce jest git
numer 1
Śmiejcie się śmiejcie ;)
Widzieliście jaki lokal w galerii mają ?. Myślę że ładnie koszą klientów za te artyzmy i co najgorsze muszą ich mieć w niemałych ilościach aby to utrzymać.
Obśmiać, wyszydzić, powytykać... a mnie się podoba.
Za miesiąc mam ślub. Chcę takie fotki. Płacę 15k zł gotowizną. Za obsługę imprezy + plener. Są chętni?
-------------------
Ciekawe czy jak się moda zmieni i takie "coś" zagości u nas, czy wszyscy, którzy teraz wyszydzają z godnością odmówią
wykonania zlecenia - bo to kicz i poruta - czy szybko zainkasują te kilka a może i kilkanaście koła i grzecznie podziękują młodym za zlecenie?
[I]Obśmiać, wyszydzić, powytykać... a mnie się podoba.
................
Jestem daleki od śmiania i wyszydzania, zresztą jak ktoś miał ze mną do czynienia to wie jaki jestem i jakie mam podejście. A wracając do tych zdjęć to jak zwykle, jedni kochają inni nienawidzą.
Patrząc po firmie jak sobie radzi, to ma chyba więcej tych kochających i śmieję się z reszty i kasę robi.
Tomek
polski mistrz gatunku:
http://www.fotoknyt.pl/
Przykład plenerku wodnego:
http://www.fotoknyt.pl/uploads/galleries/e-plener-nowosc_aeabfdc9842153b1b6f71ea24fca50da38005258.jp g
hmmm
a ile ludzi w PL słucha disco polo?
Tancz dla mnie - czy jakos tak i wszyscy szaleja.
Smiejmy sie smiejmy - jak ktos napisal - jak przyjdzie klient i Cie poprosi o takie zdjecia - odmowisz ??
Zdjecie z sadzawki jest technicznie do bani - zdarza sie ale ze jest na stronce to sie dziwie :) wiekszosc by skasowala od razu w aparacie (jesli w ogole by migawke na to poswiecili)
odmówię, z resztą nikt widząc moje pf nie zaproponuje bym coś takiego zrobił, choć już pytania o cenę wklejania tła z CRO były, choć z tymi klientami nie doszło nigdy do podpisania umowy
moze glupie pytanie ale co to jest tło z 'CRO' ?
moze glupie pytanie ale co to jest tło z 'CRO' ?
Google pokazały mi "Centrum Rozwoju Osobistego" ale chyba nie o to chodzi :D:D
Niektórzy chcę mieć "inne foty" jak wszyscy, i skoro jest zapotrzebowanie....tylko co oni pokażą wnuczką za 40 lat... to już inna sprawa. Disco polo słucham, a zwłaszcza na weselu.... i ona tańczy dla mnie..., ale zdjęcia nie w moim guście... :-(.
Niektórzy chcę mieć "inne foty" jak wszyscy, i skoro jest zapotrzebowanie....tylko co oni pokażą wnuczką za 40 lat... to już inna sprawa. Disco polo słucham, a zwłaszcza na weselu.... i ona tańczy dla mnie..., ale zdjęcia nie w moim guście... :-(.
Przy "Ona tańczy dla mnie" to nawet tańczę :D i tutaj też pewnie by zdjęcie znalazł, którego by site nie bardzo wstydził, ale w drugą stronę jeśli znajdziesz jedno zdjęcie z nieudolnym montażem łóżka wiszącego z wieżowca wyrabiasz sobie zdanie o "gatunku"
CRO - to Chorwacja - sorry za skrót.
odmówię, ...
... bardzo w to wątpię. To tylko kwestia zer po jedynce w ofercie.
Amadeusz
17-02-2013, 00:49
Śmieszne, że co chwilę z Knyta się śmiejecie. Idźcie do byle zakładu foto i zobaczcie co na ścianach wisi. Knyt dla wielu z nich do niedościgniony miszcz.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.