PDA

Zobacz pełną wersję : Rosyjskie fotografie ślubne



dominikpl72
13-02-2013, 09:43
Jak nie widzieliście - to koniecznie obejrzycie:

http://deser.pl/deser/51,111858,13386855.html?i=0

Hehe - nareszcie wiemy skąd koleś ze znanej polskiej strony www na temat foto ślubnej czerpał inspiracje :)

manfred
13-02-2013, 10:01
Jeśli jeszcze bierze tyle samo kasy co ruskie za fotografowanie to ino pozazdrościć a nie wyśmiewać.

Dex
13-02-2013, 10:24
Musi lubić fruwanie, sporo skrzydełkowych zdjęć :mrgreen:

button
13-02-2013, 10:52
dałem radę tylko do 10 zdjęcia :)

strebor
13-02-2013, 11:03
eh jedni się z tego śmieją, inni się cieszą że przytulili za to fajną kasę, a jeszcze inni że mają fajne zdjęcia jakie chcieli.
Nie ładne to co ładne ale co się komu podoba. Dla nas to szczyt kiczu dla nich mega lans.


Poza tym te zdjęcia pojawiają sie od wieeeelu lat, teraz fotografia ślubna tam również sie zmieniła

Greg77
13-02-2013, 19:25
To jest magia...magia fotoszopu, jak napisal ktos w komentarzach:D

aikidudi
13-02-2013, 19:49
wcale nie trzeba szukać w Rosji. Ostatnio gdzieś widziałem na jakieś polskiej stronie takie foty. W UK też znajdą się takie kwiatki:)

bcrich77
13-02-2013, 19:58
polski mistrz gatunku:
http://www.fotoknyt.pl/

Przykład plenerku wodnego:
http://www.fotoknyt.pl/uploads/galleries/e-plener-nowosc_aeabfdc9842153b1b6f71ea24fca50da38005258.jp g

arecki
13-02-2013, 21:24
o ja Cię...zdjęcie w sadzawce jest git

Cosnek
14-02-2013, 01:11
o ja Cię...zdjęcie w sadzawce jest git

Miałem taki ciężki dzień a tu proszę:) poprawiło mi humor!

aikidudi
14-02-2013, 01:17
polski mistrz gatunku:
http://www.fotoknyt.pl/

Przykład plenerku wodnego:
http://www.fotoknyt.pl/uploads/galleries/e-plener-nowosc_aeabfdc9842153b1b6f71ea24fca50da38005258.jp g

hahaha
niby znane, a jednak zapomniałem o nich :)

to w sadzawce to jest zdjęcie konkursowe :)
w końcu zdobyli medale złote, srebrne i brązowe :):) przynajmniej tak piszą na stronie

lid
14-02-2013, 09:05
Mnie powaliło to na huśtawce

http://www.fotoknyt.pl/uploads/galleries/e-plener-nowosc_fbe95ac4bc11cb62619394e1a6347b90afec37aa.jp g

picia78
14-02-2013, 18:46
Mnie powaliło to na huśtawce

http://www.fotoknyt.pl/uploads/galleries/e-plener-nowosc_fbe95ac4bc11cb62619394e1a6347b90afec37aa.jp g
Oglądamy to razem z Żoną i mało się nie obsikowujemy ze śmiechu :lol:


dałem radę tylko do 10 zdjęcia :)

A My tylko do 8-mego :-)



o ja Cię...zdjęcie w sadzawce jest git

numer 1

tot1977
14-02-2013, 19:38
Śmiejcie się śmiejcie ;)
Widzieliście jaki lokal w galerii mają ?. Myślę że ładnie koszą klientów za te artyzmy i co najgorsze muszą ich mieć w niemałych ilościach aby to utrzymać.

amirez
14-02-2013, 20:06
Obśmiać, wyszydzić, powytykać... a mnie się podoba.
Za miesiąc mam ślub. Chcę takie fotki. Płacę 15k zł gotowizną. Za obsługę imprezy + plener. Są chętni?
-------------------
Ciekawe czy jak się moda zmieni i takie "coś" zagości u nas, czy wszyscy, którzy teraz wyszydzają z godnością odmówią
wykonania zlecenia - bo to kicz i poruta - czy szybko zainkasują te kilka a może i kilkanaście koła i grzecznie podziękują młodym za zlecenie?

tot1977
14-02-2013, 20:46
[I]Obśmiać, wyszydzić, powytykać... a mnie się podoba.
................

Jestem daleki od śmiania i wyszydzania, zresztą jak ktoś miał ze mną do czynienia to wie jaki jestem i jakie mam podejście. A wracając do tych zdjęć to jak zwykle, jedni kochają inni nienawidzą.
Patrząc po firmie jak sobie radzi, to ma chyba więcej tych kochających i śmieję się z reszty i kasę robi.

Tomek

marekb
14-02-2013, 21:07
polski mistrz gatunku:
http://www.fotoknyt.pl/

Przykład plenerku wodnego:
http://www.fotoknyt.pl/uploads/galleries/e-plener-nowosc_aeabfdc9842153b1b6f71ea24fca50da38005258.jp g
hmmm

a ile ludzi w PL słucha disco polo?

MARTINK
14-02-2013, 21:40
Tancz dla mnie - czy jakos tak i wszyscy szaleja.
Smiejmy sie smiejmy - jak ktos napisal - jak przyjdzie klient i Cie poprosi o takie zdjecia - odmowisz ??
Zdjecie z sadzawki jest technicznie do bani - zdarza sie ale ze jest na stronce to sie dziwie :) wiekszosc by skasowala od razu w aparacie (jesli w ogole by migawke na to poswiecili)

marekb
14-02-2013, 22:03
odmówię, z resztą nikt widząc moje pf nie zaproponuje bym coś takiego zrobił, choć już pytania o cenę wklejania tła z CRO były, choć z tymi klientami nie doszło nigdy do podpisania umowy

MARTINK
14-02-2013, 22:15
moze glupie pytanie ale co to jest tło z 'CRO' ?

tot1977
14-02-2013, 22:28
moze glupie pytanie ale co to jest tło z 'CRO' ?

Google pokazały mi "Centrum Rozwoju Osobistego" ale chyba nie o to chodzi :D:D

jarmer
15-02-2013, 01:13
Niektórzy chcę mieć "inne foty" jak wszyscy, i skoro jest zapotrzebowanie....tylko co oni pokażą wnuczką za 40 lat... to już inna sprawa. Disco polo słucham, a zwłaszcza na weselu.... i ona tańczy dla mnie..., ale zdjęcia nie w moim guście... :-(.

marekb
15-02-2013, 07:02
Niektórzy chcę mieć "inne foty" jak wszyscy, i skoro jest zapotrzebowanie....tylko co oni pokażą wnuczką za 40 lat... to już inna sprawa. Disco polo słucham, a zwłaszcza na weselu.... i ona tańczy dla mnie..., ale zdjęcia nie w moim guście... :-(.
Przy "Ona tańczy dla mnie" to nawet tańczę :D i tutaj też pewnie by zdjęcie znalazł, którego by site nie bardzo wstydził, ale w drugą stronę jeśli znajdziesz jedno zdjęcie z nieudolnym montażem łóżka wiszącego z wieżowca wyrabiasz sobie zdanie o "gatunku"

CRO - to Chorwacja - sorry za skrót.

amirez
15-02-2013, 13:25
odmówię, ...
... bardzo w to wątpię. To tylko kwestia zer po jedynce w ofercie.

Amadeusz
17-02-2013, 00:49
Śmieszne, że co chwilę z Knyta się śmiejecie. Idźcie do byle zakładu foto i zobaczcie co na ścianach wisi. Knyt dla wielu z nich do niedościgniony miszcz.