PDA

Zobacz pełną wersję : D700 gdzie szukac problemu ?



thomas98
11-02-2013, 10:51
witam
w d700 pojawia sie problem taki jak na zamieszczonym zdjeciu
na około 300 zdjęc 7 sztuk z takim objawem
gdzie szukać puszka czy karta?
dodam ze używam kart sandisk 8gb


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img39.imageshack.us/img39/4375/dsc2667v.jpg)

look
11-02-2013, 10:57
zdarzało mi się widzieć tutaj podobne tematy i zwykle okazywało się w podobnych sytuacjach, że to czytnik

krzychomi
11-02-2013, 10:58
miałem identyczne objawy i u mnie to była kwestia karty (sandisk 8GB). producent wymienił i teraz wszystko jest ok.

howser
11-02-2013, 11:43
u mnie było podobnie - karta

mOSAd
11-02-2013, 15:23
Karta, zewnętrzny czytnik, kabelek USB.

irek6311
11-02-2013, 16:42
W większości to problem czytnika kart ale niemarkowe karty też tak pliki uszkadzają .

thomas98
11-02-2013, 22:48
dziekuje za porady bede próbował

manquer
11-02-2013, 22:59
Przerabiałem to (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=207973), mi w ten sposób stary (no name) czytnik "załatwił" sandiska 8GB
po wymianie delikwenta problem zniknął.