thomas98
11-02-2013, 10:51
witam
w d700 pojawia sie problem taki jak na zamieszczonym zdjeciu
na około 300 zdjęc 7 sztuk z takim objawem
gdzie szukać puszka czy karta?
dodam ze używam kart sandisk 8gb
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img39.imageshack.us/img39/4375/dsc2667v.jpg)
w d700 pojawia sie problem taki jak na zamieszczonym zdjeciu
na około 300 zdjęc 7 sztuk z takim objawem
gdzie szukać puszka czy karta?
dodam ze używam kart sandisk 8gb
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img39.imageshack.us/img39/4375/dsc2667v.jpg)