PDA

Zobacz pełną wersję : Wybiera się ktoś na F1 Węgry....



benekdp
10-02-2013, 17:22
Witam planuje ktoś wyjazd na F1 Węgry albo DTM Austria, Niemcy zobaczyć Kubicę w akcji i porobić kilka fotek ? pzdr

manfred
10-02-2013, 18:41
A gdzie jeździ ten Kubica?

adolfik9501
10-02-2013, 21:02
A gdzie jeździ ten Kubica?

Ciiii... Zepsujesz plan.

freefly
11-02-2013, 00:34
A gdzie jeździ ten Kubica?

A gdzie jest mowa o jeździe tego Kubicy? Chodziło o zobaczenie Kubicy w akcji, bliżej nie ustalonej i porobieniu kilku fotek.;)