Zobacz pełną wersję : Wybiera się ktoś na F1 Węgry....
Witam planuje ktoś wyjazd na F1 Węgry albo DTM Austria, Niemcy zobaczyć Kubicę w akcji i porobić kilka fotek ? pzdr
A gdzie jeździ ten Kubica?
adolfik9501
10-02-2013, 21:02
A gdzie jeździ ten Kubica?
Ciiii... Zepsujesz plan.
A gdzie jeździ ten Kubica?
A gdzie jest mowa o jeździe tego Kubicy? Chodziło o zobaczenie Kubicy w akcji, bliżej nie ustalonej i porobieniu kilku fotek.;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.