PDA

Zobacz pełną wersję : Pedro's Cup w Bydgoszczy - wniesienie aparatu



foto4deg
10-02-2013, 14:23
We wtorek w Bydgoszczy będzie miting lekkoatletyczny i zastanawiam się, czy dałoby radę wnieść tam D700 z sigmą 100-300. Do tego myślałem, że zrobię może jakąś panoramę sferyczną :) Myślicie, że będzie problem aby skorzystać tam z takiego sprzętu bez akredytacji?

pozdrawiam

david
10-02-2013, 22:46
Wniosłem 2 razy całą torbę i nie miałem problemów.