PDA

Zobacz pełną wersję : Fotoimpresja



Hel
05-07-2005, 21:12
Witam.
Proszę o poradę, czy w PS 7 (albo w innych programach) jest opcja pozwalająca uzyskać efekt impresjonistycznego obrazu? W efektach artystycznych nie znalazłam, a niektóre zdjęcia aż się o to proszą :)

Klos
05-07-2005, 21:21
impresjonizm to dosc szerokie pojecie - sprecyzuj swoje oczekiwania lub podaj przyklad

Hel
05-07-2005, 21:47
Chodzi o rozmycie z podbiciem kontrastu itp. Analogicznie jak w opcjach akwarela czy pastele, tylko na impresjonizm. Wiem, że są takie programy, tylko nie znam ich nazwy. A może któryś z tych popularnych tak ma

sinner
05-07-2005, 22:43
Corel Photo Paint ma takie cos jak impresjonizm

Anonymous
06-07-2005, 19:01
tak photo paint jest ukierunkowany w stronę malarstwa bardziej, ale jak pokazałabyć przykładową pracę to moglibyśmy Ci doradzić jak to zrobić w PS.

Pozdrawiam

Hel
06-07-2005, 20:01
Dzięki za informację. Niestety, widziałam je tylko w artykułach albo poradnikach jako przykłady co można uzyskać w komputerze. Nie pisali nic o programach. Dzisiaj po długich oszukiwaniach znalazłam jeszcze PhotoImpact, ale Photopaint jestchyba bardziej zaawansowany. I jak uzyskać leciutką mgiełkę w obszarach silnie oświetlonych? Kiedyś malowałam na płótnie, więc taka obróbka jest mi szczególnie bliska :)