mooha
08-02-2013, 14:34
Witajcie, do niedawna funkcjonował tu wątek, w którym pomagaliście mi i mojej córeczce w codziennych zmaganiach z chorobą. Niestety wątek zniknął, jednak to nie oznacza, że problem się rozwiązał...
Marysia skończy w maju 4 latka. Dzięki pomocy m.in. członków forum, ale nie tylko, udało nam się na tyle pokonać chorobę, że coś co wydawało się niemożliwe staje się dzisiaj realne. Chociaż opis choroby, jej wpływ na rozwój, nie dawały nam złudzeń, to dzięki intensywnej szerokoprofilowej rehabilitacji na dzień dzisiejszy Marysia zaczyna mówić ( są to pojedyncze słowa takie jak mama, tata, koła (brat Mikołaj), Marysia, Miś itd.). Zaczyna też coraz lepiej radzić sobie z nauką chodzenia, chociaż w tym przypadku długa droga przed nami. Jej sprawność daleka jest od sprawności zdrowego czterolatka i zdajemy sobie sprawę, że Marysia nigdy nie będzie "normalna", jednak staramy się zrobić wszystko aby umożliwić jej w przyszłości w miarę samodzielne życie. Niestety wiąże się to z niemałymi wydatkami, dlatego jak co roku ośmielam się prosić o przekazanie dla mojej córeczki 1% podatku rocznego. Ten coroczny gest pozwala nam bez przeszkód kontynuować rehabilitację, dojeżdżać na konsultację, badania itd. Poniżej wklejam ulotkę, którą przygotowaliśmy na ten rok, z góry dziękuję za 1% dla Marysi
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img837/7601/maniiaa01.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img690/5365/maniiaa02.jpg)
Niestety nie jestem w stanie rozpisywać się o szczegółach ponieważ zwyczajnie rozklejam się przy tym jak dzieciak dlatego przepraszam też za taką formę wypowiedzi, ogólnikową.
Pozdrawiam Rafał Musiński, tata Marysi
Marysia skończy w maju 4 latka. Dzięki pomocy m.in. członków forum, ale nie tylko, udało nam się na tyle pokonać chorobę, że coś co wydawało się niemożliwe staje się dzisiaj realne. Chociaż opis choroby, jej wpływ na rozwój, nie dawały nam złudzeń, to dzięki intensywnej szerokoprofilowej rehabilitacji na dzień dzisiejszy Marysia zaczyna mówić ( są to pojedyncze słowa takie jak mama, tata, koła (brat Mikołaj), Marysia, Miś itd.). Zaczyna też coraz lepiej radzić sobie z nauką chodzenia, chociaż w tym przypadku długa droga przed nami. Jej sprawność daleka jest od sprawności zdrowego czterolatka i zdajemy sobie sprawę, że Marysia nigdy nie będzie "normalna", jednak staramy się zrobić wszystko aby umożliwić jej w przyszłości w miarę samodzielne życie. Niestety wiąże się to z niemałymi wydatkami, dlatego jak co roku ośmielam się prosić o przekazanie dla mojej córeczki 1% podatku rocznego. Ten coroczny gest pozwala nam bez przeszkód kontynuować rehabilitację, dojeżdżać na konsultację, badania itd. Poniżej wklejam ulotkę, którą przygotowaliśmy na ten rok, z góry dziękuję za 1% dla Marysi
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img837/7601/maniiaa01.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img690/5365/maniiaa02.jpg)
Niestety nie jestem w stanie rozpisywać się o szczegółach ponieważ zwyczajnie rozklejam się przy tym jak dzieciak dlatego przepraszam też za taką formę wypowiedzi, ogólnikową.
Pozdrawiam Rafał Musiński, tata Marysi