PDA

Zobacz pełną wersję : d300s w okolicach Gliwic



KwaK410
07-02-2013, 21:14
Hej

Zamierzam sprzedać moje d7000 (zachowanie AF w żarowym), tylko cały czas się zastanawiam co kupić. Może znajdzie się jakiś posiadacz d300s, z którym mógłbym się spotkać i pstryknąć kilka zdjęć ? Tak dla porównania z moim body :) Może jakieś piwko :) Jestem z Gliwic, ale oczywiście mogę kawałek podjechać :)

no1damian
07-02-2013, 21:58
Zapraszam do Świdnicy :) Piwko chętnie

KwaK410
07-02-2013, 23:21
Trochę daleko :)

hydra_ulik
08-02-2013, 01:38
Trochę daleko :)

W drodze nad morze, zawsze możesz o Szczecin zahaczyć...:)

KwaK410
08-02-2013, 18:00
W drodze nad morze, zawsze możesz o Szczecin zahaczyć...:)

do Szczecina się w sumie niedługo wybieram, ale może się znajdzie się do tej pory ktoś bliżej :)

KwaK410
08-02-2013, 20:53
na prawdę nie ma nikogo bliżej ?? :P

KwaK410
10-02-2013, 10:32
dzięki koledzy, że tak się palicie z pomocą :)

piterdm
10-02-2013, 11:22
Też jestem ciekaw jak Ci wyjdzie porównanie, sam myślę nad d300s.

KwaK410
10-02-2013, 20:45
Też jestem ciekaw jak Ci wyjdzie porównanie, sam myślę nad d300s.

chyba nie wyjdzie, bo się nikt z okolicy nie odzywa :)

sezrG
10-02-2013, 22:14
chyba nie wyjdzie, bo się nikt z okolicy nie odzywa :)

wysłałem PM

vellkan
10-02-2013, 22:25
Ja kupiłem używanego D300s kilka dni temu, ma przyjść za 2-3 dni.
A że jestem z Rudy Śląskiej to zapraszam - obydwaj możemy sprawdzić co 'deczysta' potrafi :)

ASAHI
10-02-2013, 23:45
Ja sie zglaszam.

KwaK410
11-02-2013, 08:56
Ja sie zglaszam.

jak tylko będę w okolicach Sławkowa .. :)

bognik
11-02-2013, 09:44
jak tylko będę w okolicach Sławkowa .. :)
Tomek jest praktycznie codziennie w Katowicach ;)

lackyd
02-03-2013, 00:05
Witam, do mnie masz chyba najbliżej :) jak coś pisz na priv'a
Pozdrawiam

KwaK410
02-03-2013, 23:04
Witam, do mnie masz chyba najbliżej :) jak coś pisz na priv'a
Pozdrawiam

Już kupiłem :)

sebod
12-03-2013, 17:26
Wpadnij do Świnoujścia mam D300s. A co cię interesuje dokładnie bo mój brat ma D7000?