Zobacz pełną wersję : d300s w okolicach Gliwic
Hej
Zamierzam sprzedać moje d7000 (zachowanie AF w żarowym), tylko cały czas się zastanawiam co kupić. Może znajdzie się jakiś posiadacz d300s, z którym mógłbym się spotkać i pstryknąć kilka zdjęć ? Tak dla porównania z moim body :) Może jakieś piwko :) Jestem z Gliwic, ale oczywiście mogę kawałek podjechać :)
no1damian
07-02-2013, 21:58
Zapraszam do Świdnicy :) Piwko chętnie
hydra_ulik
08-02-2013, 01:38
Trochę daleko :)
W drodze nad morze, zawsze możesz o Szczecin zahaczyć...:)
W drodze nad morze, zawsze możesz o Szczecin zahaczyć...:)
do Szczecina się w sumie niedługo wybieram, ale może się znajdzie się do tej pory ktoś bliżej :)
na prawdę nie ma nikogo bliżej ?? :P
dzięki koledzy, że tak się palicie z pomocą :)
Też jestem ciekaw jak Ci wyjdzie porównanie, sam myślę nad d300s.
Też jestem ciekaw jak Ci wyjdzie porównanie, sam myślę nad d300s.
chyba nie wyjdzie, bo się nikt z okolicy nie odzywa :)
chyba nie wyjdzie, bo się nikt z okolicy nie odzywa :)
wysłałem PM
Ja kupiłem używanego D300s kilka dni temu, ma przyjść za 2-3 dni.
A że jestem z Rudy Śląskiej to zapraszam - obydwaj możemy sprawdzić co 'deczysta' potrafi :)
Ja sie zglaszam.
jak tylko będę w okolicach Sławkowa .. :)
jak tylko będę w okolicach Sławkowa .. :)
Tomek jest praktycznie codziennie w Katowicach ;)
Witam, do mnie masz chyba najbliżej :) jak coś pisz na priv'a
Pozdrawiam
Witam, do mnie masz chyba najbliżej :) jak coś pisz na priv'a
Pozdrawiam
Już kupiłem :)
Wpadnij do Świnoujścia mam D300s. A co cię interesuje dokładnie bo mój brat ma D7000?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.