PDA

Zobacz pełną wersję : Sesja "ciążowa"



pes
06-02-2013, 10:27
Witajcie.

Znajomy zapodał mi temat "sesja ciążowa żony". Ktoś z W-wy byłby chętny się podjąć lub macie kogoś godnego polecenia? Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam,

Paweł

pes
06-02-2013, 12:58
Help :)

fotograf58
06-02-2013, 14:30
Wiesz co by na to powiedział Adam Słodowy ;)

R
06-02-2013, 14:31
czyjej zony?

pes
06-02-2013, 14:38
Sam tego nie zrobię bo nie mam na tyle doświadczenia z fotkami ludzi, nie podejmuję się i koniec :mrgreen: poza tym lampa by się przydała do tego.

@R, znajomego żony :)

R
06-02-2013, 14:48
Sam tego nie zrobię bo nie mam na tyle doświadczenia z fotkami ludzi, nie podejmuję się i koniec :mrgreen: poza tym lampa by się przydała do tego.

@R, znajomego żony :)


zrobisz zdjecia, wezmie Cie na chrzestnego... bedziesz po2jnie stratny...

pes
06-02-2013, 15:01
:mrgreen:

czekam na jakieś propozycje ;)

mirekkania
06-02-2013, 15:55
Jaki mają budżet?

pes
06-02-2013, 15:58
Myślę, że $ nie grają roli... z pewnością można się z nimi dogadać cenowo ;) Jeśli to potrzebne dopytam, ale tak jak pisałem raczej "ograniczenie budżetowe" traktujmy jako drugorzędne, chodzi o dobrą jakość, pomysł na foty, artyzm, dobrze przygotowaną pamiątkę.

mirekkania
06-02-2013, 16:01
Polecam Kaśkę Warno. Możesz jej powiedziec, że ode mnie. Nie wiem jednak, czy to będzie miało jakiś wpływ na stawki ;)

http://www.migaffkastudio.blogspot.com/

pes
06-02-2013, 16:04
mirekkania, kogoś takiego chciałbym im polecić, widzę, że kadry przemyślane, dopracowane, mnie się podoba, dzięki serdeczne!

mirekkania
06-02-2013, 16:06
mirekkania, kogoś takiego chciałbym im polecić, widzę, że kadry przemyślane, dopracowane, mnie się podoba, dzięki serdeczne!

Nie ma za co. Kaśka fotografuje od bardzo dawna. :)

jarmer
06-02-2013, 23:06
Popatrz na to: http://bellysession.pl/ do tego kobieta robi zdjęcia, mam nadzieję, że się spodoba.

kh29228
09-02-2013, 00:23
zapraszam do siebie:)

www.krzysztofhejduk.pl

pes
09-02-2013, 00:45
Dziękuję za dalsze sugestie i Waszą pomoc. Przyszli Rodzice już się zdecydowali.
Pozdrawiam,
Paweł