Zobacz pełną wersję : Sesja "ciążowa"
Witajcie.
Znajomy zapodał mi temat "sesja ciążowa żony". Ktoś z W-wy byłby chętny się podjąć lub macie kogoś godnego polecenia? Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam,
Paweł
fotograf58
06-02-2013, 14:30
Wiesz co by na to powiedział Adam Słodowy ;)
Sam tego nie zrobię bo nie mam na tyle doświadczenia z fotkami ludzi, nie podejmuję się i koniec :mrgreen: poza tym lampa by się przydała do tego.
@R, znajomego żony :)
Sam tego nie zrobię bo nie mam na tyle doświadczenia z fotkami ludzi, nie podejmuję się i koniec :mrgreen: poza tym lampa by się przydała do tego.
@R, znajomego żony :)
zrobisz zdjecia, wezmie Cie na chrzestnego... bedziesz po2jnie stratny...
:mrgreen:
czekam na jakieś propozycje ;)
mirekkania
06-02-2013, 15:55
Jaki mają budżet?
Myślę, że $ nie grają roli... z pewnością można się z nimi dogadać cenowo ;) Jeśli to potrzebne dopytam, ale tak jak pisałem raczej "ograniczenie budżetowe" traktujmy jako drugorzędne, chodzi o dobrą jakość, pomysł na foty, artyzm, dobrze przygotowaną pamiątkę.
mirekkania
06-02-2013, 16:01
Polecam Kaśkę Warno. Możesz jej powiedziec, że ode mnie. Nie wiem jednak, czy to będzie miało jakiś wpływ na stawki ;)
http://www.migaffkastudio.blogspot.com/
mirekkania, kogoś takiego chciałbym im polecić, widzę, że kadry przemyślane, dopracowane, mnie się podoba, dzięki serdeczne!
mirekkania
06-02-2013, 16:06
mirekkania, kogoś takiego chciałbym im polecić, widzę, że kadry przemyślane, dopracowane, mnie się podoba, dzięki serdeczne!
Nie ma za co. Kaśka fotografuje od bardzo dawna. :)
Popatrz na to: http://bellysession.pl/ do tego kobieta robi zdjęcia, mam nadzieję, że się spodoba.
zapraszam do siebie:)
www.krzysztofhejduk.pl
Dziękuję za dalsze sugestie i Waszą pomoc. Przyszli Rodzice już się zdecydowali.
Pozdrawiam,
Paweł
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.