PDA

Zobacz pełną wersję : Pomóżcie wygrać Puszkowi! :)



st0procent
03-02-2013, 19:41
Hej, hej! :)
Mam wielką prośbę. Otóż proszę o głosy na Puszka. Głosuje się na samym dole tej strony: http://www.pies.pl/konkurs_foto_s.html Jednak problem w tym, że trzeba się najpierw zarejestrować. A na maila aktywacyjnego nie czekajcie, bo i tak nie przyjdzie. Można działać bez niego! ;)
Co by nie zaszła żadna pomyłka, głosujemy na tego pana:

http://www.pies.pl/cms_a/upload/image/---AAA---KONKS---/puszek.jpg
źródło (http://www.pies.pl/cms_a/upload/image/---AAA---KONKS---/puszek.jpg)

Głosować można codziennie. Będę wdzięczna za każdy głos! Z góry dziękuję :)

st0procent
04-02-2013, 12:45
Dzieki...