PDA

Zobacz pełną wersję : Forgotten places



axtrada83
03-02-2013, 18:07
Witam.
Nie wiem czy to dobre miejsce na ponizszy post,ale ryzykuje:)
Poszukuje grupy lub po prostu parę chętnych na foto wyprawy do miejsc zapomnianych, opuszczonych, fabryk, willi itp
Jestem z woj łodzkiego i na razie eksploruje te okolice, nie mniej w pewne miejsca najlepiej, najbezpieczniej, a przedw szytskim razniej i bardziej pouczajaco udawac sie w wiekszych grupach.
Prosze o kontakt osoby zainteresowane wypadami weekendowymi , rowniez w inne rejony kraju.
Pozdrawiam

nickt
03-02-2013, 19:19
To chyba dobre miejsce. Też chciałbym takie spotkania robić. Ja jednak w rejonach kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie. Fajna inicjatywa. Ogłoś też na swojej grupie regionalnej. Powodzenia

axtrada83
03-02-2013, 20:21
Jestem od niedawna na forum..nie wiem gdzie jest moja grupa regionalna i jak sie nazywa..:) Nazwy grup sa dosc enigmatyczne:)

Ps. jesli kiedys latem lub na wiosne zorganizujesz jakis event foto-exploracyjny, chetnie przyjedziemy na polnoc:)

Jacek_Z
03-02-2013, 22:42
Jestem od niedawna na forum..nie wiem gdzie jest moja grupa regionalna i jak sie nazywa..:) Nazwy grup sa dosc enigmatyczne:)
Korab.
http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=120
trzeba zgłosić akces w swoim panelu użytkownika. Do czasu akceptacji przez lidera grupy możesz czytać. Jak zaakceptuja (formalność, nie odrzucają) to możesz też pisac.