marszull
28-01-2013, 16:37
Wczesniej widzialem podobne prosby to moze i ja ;)
Jesli uwazacie ze slodkokwasna.pl jest ok, to zaglosujcie ;)
numer D00106
"Aby zagłosować wyślij wyślij SMS o treści D00106 Na numer 7122
Koszt SMS to 1,23zł
Uwaga! W numerze bloga znak 0, to cyfra zero. Pamiętaj, także, aby nie wstawiać w sms spacji!
Dochód z SMS zostanie przekazany na integracyjno - rehabilitacyjne obozy dla dzieci z ubogich rodzin i dzieci niepełnosprawnych."
http://www.blogroku.pl/2012/kategorie/slodkokwasna,vo,blog.html
a tu wydarzenie na FB
https://www.facebook.com/events/551312748212636/?ref=22
na razie troche daleko jestema przechodzi do nastepnego etapu tylko pierwsza 10 ;(
jak ktos ma smartfona i czytnik kodow QR to ulatwiam zadanie wyslania smsa w glosowaniu ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://qr-online.pl/bin/codes/b80034149faaf74e52b1e13dfa8f1b6f.png)
i oczywiscie z gory serdecznie dziekuje
Jesli uwazacie ze slodkokwasna.pl jest ok, to zaglosujcie ;)
numer D00106
"Aby zagłosować wyślij wyślij SMS o treści D00106 Na numer 7122
Koszt SMS to 1,23zł
Uwaga! W numerze bloga znak 0, to cyfra zero. Pamiętaj, także, aby nie wstawiać w sms spacji!
Dochód z SMS zostanie przekazany na integracyjno - rehabilitacyjne obozy dla dzieci z ubogich rodzin i dzieci niepełnosprawnych."
http://www.blogroku.pl/2012/kategorie/slodkokwasna,vo,blog.html
a tu wydarzenie na FB
https://www.facebook.com/events/551312748212636/?ref=22
na razie troche daleko jestema przechodzi do nastepnego etapu tylko pierwsza 10 ;(
jak ktos ma smartfona i czytnik kodow QR to ulatwiam zadanie wyslania smsa w glosowaniu ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://qr-online.pl/bin/codes/b80034149faaf74e52b1e13dfa8f1b6f.png)
i oczywiscie z gory serdecznie dziekuje