PDA

Zobacz pełną wersję : Startuje o blog roku ze slodkokwasna.pl



marszull
28-01-2013, 16:37
Wczesniej widzialem podobne prosby to moze i ja ;)

Jesli uwazacie ze slodkokwasna.pl jest ok, to zaglosujcie ;)
numer D00106

"Aby zagłosować wyślij wyślij SMS o treści D00106 Na numer 7122
Koszt SMS to 1,23zł
Uwaga! W numerze bloga znak 0, to cyfra zero. Pamiętaj, także, aby nie wstawiać w sms spacji!
Dochód z SMS zostanie przekazany na integracyjno - rehabilitacyjne obozy dla dzieci z ubogich rodzin i dzieci niepełnosprawnych."

http://www.blogroku.pl/2012/kategorie/slodkokwasna,vo,blog.html

a tu wydarzenie na FB

https://www.facebook.com/events/551312748212636/?ref=22

na razie troche daleko jestema przechodzi do nastepnego etapu tylko pierwsza 10 ;(

jak ktos ma smartfona i czytnik kodow QR to ulatwiam zadanie wyslania smsa w glosowaniu ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://qr-online.pl/bin/codes/b80034149faaf74e52b1e13dfa8f1b6f.png)

i oczywiscie z gory serdecznie dziekuje

cheyenne
29-01-2013, 21:39
mój głos już masz

marszull
29-01-2013, 22:28
mój głos już masz

dzieki, jakos troszke zaspalem i na razie dosyc daleko jestem ;(

marszull
30-01-2013, 11:37
Skoczylem do 3 dziesiatki i mam miedzy 50 a 250 glosow
a licze na przekroczenie 250 i pierwsza dziesiatke ;)
Serdecznie dziekuje wszystkim, ktorzy zaglosowali

marszull
31-01-2013, 09:30
niestety zostaly 24 godziny, a slodkokwasna caly czas w 3 dziesiatce ;(