PDA

Zobacz pełną wersję : Walczymy o WESELE MARZEŃ :)



tusiakowa
27-01-2013, 23:36
Witam wszystkich !
i proszę o wyrozumiałość, jeżeli w złym miejscu umieszczam moją prośbę.
Walczymy wraz z partnerem o wesele marzeń.
Wszystko zajmuje chwilkę, a dla nas to bardzo wiele znaczy. Wystarczy "wejść:w link i kliknąć lubię to :)
Mamy szansę razem z partnerem spełnić jedno z ważniejszych marzeń.
Dziękujemy za wsparcie :) mam nadzieję że część NIKONIARZY pomoże innemu NIKONIARZOWI :)

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/746985,wesele-z-dziennikiem-marta-jarniciska-i-artur-kucharski,id,t.html

Pabloo
04-02-2013, 23:54
Ale gdy klikam ,,lubię to", to odsyła mnie do facebooka. Czy wtedy pomagam?