PDA

Zobacz pełną wersję : Wesele z Dziennikiem Łódzkim! Pomocy



Garos
25-01-2013, 22:05
Pomóżcie i zagłosujcie na nas, klikając "lubie to" po wejsciu w link http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/747021,wesele-z-dziennikiem-anna-czerkawska-i-maciej-zielinski,id,t.html
Jesli nie macie konta na fb, mozna wysłac smsa o tresci PARA.27 na numer 72355 ( koszt 2,46 zl)

Prosimy o przekazywanie swoim znajomym aby na Nas głosowali.

Dziękujmy i pozdrawiamy.
Zuzia i Garos

rychu_cmg
25-01-2013, 22:13
Zaraz doładuje konto i wyślę 100 smsów

jo44
25-01-2013, 22:54
Doładuj i moje. :)

Onsajt
26-01-2013, 00:02
Super zdjecie - takie wyszukane, czemu sluza te konkursy?

cheyenne
26-01-2013, 00:20
Jaki sens ma głosowanie osób które nawet nie wiedzą o co chodzi?
Po co takie głosy?
Czemu to ma służyć? Chyba tylko korzyści materialnej.
Nie rozumiem tego typu próśb.

Ja poproszę o 1 zł od każdego, bez względu na kolor skóry i narodowość. Nie będę wybrzydzał.
Wyślijcie tą prośbę do Waszych znajomych. Najlepiej wszystkich. Do babci i dziadka też proszę ;)

ekonet
26-01-2013, 01:24
aby na Nas głosowali.
A czemu "Nas", a nie po polsku "nas"?

ASAHI
26-01-2013, 03:41
Ale para 27 to chyba nie Wy... Albo ja czegoś nie widzę.