fumio
25-01-2013, 08:29
Witam,
Ma ktoś może coś o SU-800 (zdalne sterowane lamp reporterskich)?
O dziwo na stronie Nikona brak?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://zok.pl/a/su-800-man.jpg)
Pozdr.
Ma ktoś może coś o SU-800 (zdalne sterowane lamp reporterskich)?
O dziwo na stronie Nikona brak?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://zok.pl/a/su-800-man.jpg)
Pozdr.