Zobacz pełną wersję : kibice hokeja...
witam!no właśnie, są takowi na forum...?widzę, że na meczach w sanoku pojawia się coraz więcej "nikoniarzy" a zdjęć z hokeja brak...
login_87
28-01-2013, 19:13
hej, hej Podhale!!
swistak29
29-01-2013, 14:27
Witam bo u nas w Polsce hokej nie popularny :).
KaleidoStar
29-01-2013, 22:40
No u mnie trochę się hokej skończył.. Ale ja zawsze wierna. STOCZNIAAAA! ;)
swistak29
30-01-2013, 00:40
No u mnie trochę się hokej skończył.. Ale ja zawsze wierna. STOCZNIAAAA! ;)
Trzymaj kciuki !!!. Są plany dołączenia Stoczniowca do KHL :). A może się uda .
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.