PDA

Zobacz pełną wersję : Jak uzyskać takie kolory?



skito
23-01-2013, 17:23
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/01/24vuuir-1.jpg
źródło (http://i50.tinypic.com/24vuuir.jpg)




https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/01/2v9bryh-1.jpg
źródło (http://i49.tinypic.com/2v9bryh.jpg)

może jeszcze takie:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/01/2rgndic-1.jpg
źródło (http://i47.tinypic.com/2rgndic.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/01/2072s95-1.jpg
źródło (http://i45.tinypic.com/2072s95.jpg)

Sephi
23-01-2013, 20:11
Hello,

Popróbuj presety Vintage do LR, może Ci spasują :)

manfred
23-01-2013, 20:17
A w NIK ?

skito
08-02-2013, 14:51
też próbowałem i nie bardzo przypomina to efekt jaki chciałbym uzyskać
-wie ktoś może jakie presety do LR dawałyby podobny efekt ?

biegly
08-02-2013, 17:27
Prawda jest taka, jak nie zapłacisz za akcje lub warsztaty będziesz długo szukał ;)
Na dodatek, nie wiadomo czy sam to znajdziesz!

fireman
08-02-2013, 17:35
Również byłem zainteresowany takim ciekawym efektem kolorystycznym. Szukałem sporo nie wiedząc jak nazwać taki efekt no i po dluuuuugich poszukiwaniach doszedłem do fraz Vintage efekt oraz cross processing. Myślę że manipulując krzywymi kolorów w PS z łatwością osiągniesz pożądany efekt. Dla leniwych link http://www.youtube.com/watch?v=j3ibdVNfz3g

skito
09-02-2013, 23:21
no powiedzmy ...

PiciuD300
09-02-2013, 23:28
Program Exposure 4 emuluje różne stare analogowe filmy i za jednym kliknięciem można otrzymać ciekawe efekty.
Polecam-fajna zabawa.

skito
10-02-2013, 15:06
ok. dzięki - zobaczymy

a jest jakiś namiar gdzie można go kupić ???

Olsza
11-02-2013, 12:15
Sprawdź akcje florabella.

Innies
20-02-2013, 20:49
Ja moge sie podzielic akcjami Florabelli, mam Classic Workshop, Spring II, Make Over & Retouch & Colorplay.
Jezeli ktos zainteresowany prosze pisac [email protected]

stock
20-02-2013, 20:53
poszedł mail

sailor
23-02-2013, 02:37
Prawda jest taka, jak nie zapłacisz za akcje lub warsztaty będziesz długo szukał ;)
Na dodatek, nie wiadomo czy sam to znajdziesz!
zmieszanie warstwy cz-b z kolorem zalatwi sprawe, plus ewentualnie wczesniejsze podciagniecie krzywych na kolorze. zadne wypasne filtry i akcje nie sa potrzebne.
rozumiem ze moge wystawic fv na polowe ceny kursu plus zaoszczedzony wydatek na NIK ? :D