PDA

Zobacz pełną wersję : Torba TENBA



kwasik
04-07-2005, 20:20
no i przyszlo do zakupu torby na de siedemdziesiat :lol: czy mozecie podrzucic jakies opinie na temat firmy Tenba??chcialem kupic model S4.Co prawda to nie LP ale mam jeszcze troche wydatkow tego lata :cry:
pozdrawiam

gALL
05-07-2005, 06:45
Mialem jeszcze niedawno Tenbe P104 - super torba na 1 aparat i dwa szkla. Naprawde godna polecenia, niestety musialem sprzedac bo przestalem sie w nia miescic.
Tenbe uzywalem ponad 1.5 roku, dosc intensywnie, najbardziej podobalo mi sie miekkie wykonczenie przegrodek, Tamrac nie jest zly ale Lowa to ma jak desek przegrody. Poza tym moja miala oprocz zapinek na klipsy to jeszcze zamek (obecny Tamrac tez to ma).

kwasik
05-07-2005, 12:52
dzieki wielkie.to pewnie ja wezme bo skoro jakosc niezla i cena odpowiednia:) to juz nie bede sie wahal:) pzdr

jacenty
06-07-2005, 10:15
ja mam P106, dobra na jeden aparat, 2-3 mniejsze obiektywy, taki nikkor 80-200 nie wejdzie. mam jakies 2,5 roku i niestety puszczaja w niektorych miejscach szwy, ale musze przyznac ze jej nie oszczedzalem (troche z innej bajki ale rowniez bardzo inensywnie uzywane plecaki karrimora (nie foto bo chyba takich nie produkuje), wygladaja prawie jak nowe). tenba ma dobrze zrobione wnetrze i przypuszczam, ze jak bedziesz odrobine o nia dbal to spewnoscia dlugo posluzy.
pozdrawiam
jacek

kwasik
06-07-2005, 12:23
dzieki dzieki.mysle ze za cene 146pln cudow sie nie mozna spodziewac ale i tak kiedys pewnie braknie miejsca wiec trzeba bedzie sie uzbroic w wieksza, ale jak na razie to pewnie mi starczy i mam nadzieje ze 2-3 latka posluzy:)
pzdr, michal

RAF
06-07-2005, 12:29
kwasik, a gdzie planujesz kupić?

kwasik
06-07-2005, 12:38
RAF, w www.foto-net.pl, juz zamowilem i wlasnie czekam na dostawe:)
pzdr, michal

A-rtix
08-07-2005, 20:56
Witam wszystkich !!!!

Mam Tenba Metro II model P-859 - powiem tak, jest wielka ,wygodna, ma milion i jeden kieszeni, 2 fajne kondoniki na deszcz i miesci sie w niej nikonek d70 ze szklem 24-70 i 3 inne szkielka i lampa i nawet monopod do niej wsadze na gore i jesze zapne i wtedy robi sie problem, bo wszystko to wazy jakies 50 kg a sam waze ze 60 hihih - mialem tez w rekach torbe firmy Domke model J2 ale nie zachwycila mnie jakos materialu ani wewnetrzne kieszenie i za cene 2-krotnie wieksza ... wiec zrezygnowalem.

Ps/ ja moja torbe zakupilem na gieldzie po cenie 350 zl , probowalem zakupu wczesniej w www.pstryk.pl i fotorimex.pl i paru innych ale ceny ich normalnie to rekord swiata, kolesie doszli nawet do 890 zl za ten model bo niby tenba nie bardzo ma przedstawicielstwo w Polsce i trza z USA a tam i drogo i daleko !!! wrrrrrrrrr

pozdrawiam i milego zakupu !!!

kwasik
08-07-2005, 23:18
oh ja juz czekam na moja s-4, i dochodze do wwniosku ze dobrze ze nie przeplacilem za lowepro:)
\
pzdr, Michal