Nikoniarze.pl
>
Fotografia - zagadnienia techniczne
>
Foto - technika
> Autograf w tle zdjęcia
PDA
Zobacz pełną wersję :
Autograf w tle zdjęcia
bogmar_72
22-01-2013, 13:37
Proszę pomoc w kwestii jak zrobić autograf (wykaligrafowany) w tle pojedyńczego zdjęcia lub ich masowej ilości.
Pozdrawiam
Bogdan
RobertMiernik
22-01-2013, 17:31
A tak po polsku to chodzi Ci o znak wodny czy coś innego?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.