PDA

Zobacz pełną wersję : jak grać na dwóch klawiaturach na laptopie?



foto4deg
19-01-2013, 17:44
Koledzy, może znacie rozwiązanie?
Otóż chciałem podłączyć zew. klawiaturę do lapka, aby pograć ze znajomymi w nba2k13. Jak zrobić, aby były w grze widoczne dwie klawiatury, ta od laptopa i ta zew?

mateo912
19-01-2013, 17:48
Koledzy, może znacie rozwiązanie?
Otóż chciałem podłączyć zew. klawiaturę do lapka, aby pograć ze znajomymi w nba2k13. Jak zrobić, aby były w grze widoczne dwie klawiatury, ta od laptopa i ta zew?

nie da rady prawdopodobnie. musicie chyba ustawić klawisze na innych częściach klawiatury.

RobertMiernik
19-01-2013, 18:04
Etam się nie da.

Podpinasz na USB klawiaturę i masz dwie...

Mam do laptopa często dwie podpięte, działają na raz obie...

(Oczywiście klawisze musicie mieć inne przypisane, bo system traktuje je jako jedną, ale zawsze to lepiej mieć swoją niż cisnąć się na jednej małej...)

foto4deg
19-01-2013, 18:15
A gdzie przypisać te klawisze? Pod systemem czy w grze? Jak pisałem zew. mam jedną, druga to ta z lapka

GonzoG
19-01-2013, 18:18
A gdzie przypisać te klawisze? Pod systemem czy w grze? Jak pisałem zew. mam jedną, druga to ta z lapka

Tylko w grze

foto4deg
19-01-2013, 18:22
tylko, że w grze widnieje tylko jedna klawiatura...tzn działają dwie, ale kontroler jest widoczny tylko jeden

GonzoG
19-01-2013, 18:43
Czytaj co się pisze...


Musisz przypisać inne klawisze obu graczom na JEDNEJ klawiaturze.

mateo912
19-01-2013, 18:46
tylko, że w grze widnieje tylko jedna klawiatura...tzn działają dwie, ale kontroler jest widoczny tylko jeden

musisz dla 1 gracza przypisać klawisze po lewej stronie klawiatury (wsad + reszta) a dla 2 prawą (strzałki + reszta)

qualin
19-01-2013, 18:52
Nie prosciej kupic taniego pada lub dwa i grac bez kombinacji?

foto4deg
19-01-2013, 18:59
Prościej, ale daleko do sklepu ;) Poza tym ja jestem dziecko klawiatury, padów nie ogarniam....