dominikpl72
18-01-2013, 14:26
Ciekawy filmik o konstrukcji fotoradaru:
http://www.tvn24.pl/polska-i-swiat,33,m/fotoradar-od-srodka,300824.html
00:47 i dalej - co to za aparat w środku :) ?
Tak patrząc na aurę za oknem - zauważam, że to działa również w mrozach...
Trzeba to pokazywać ludziom, którzy się tak obawiają o użytkowanie swoich zabawek na mrozie :)
http://www.tvn24.pl/polska-i-swiat,33,m/fotoradar-od-srodka,300824.html
00:47 i dalej - co to za aparat w środku :) ?
Tak patrząc na aurę za oknem - zauważam, że to działa również w mrozach...
Trzeba to pokazywać ludziom, którzy się tak obawiają o użytkowanie swoich zabawek na mrozie :)