PDA

Zobacz pełną wersję : Pomóż nam wygrać trip do Amsterdamu :)



jamirq
18-01-2013, 12:50
Cześć,

Wraz z kolegami wygraliśmy hackathon BlackBerry w Warszawie. Nasza aplikacja Valvoa walczy teraz o wyjazd na konferencje BlackBerry Jam Europe w Amsterdamie.

proszę o 10 sekund waszego cennego czasu i oddanie na nas głosu...na VALVOA


Valvoa jest aplikacja na nowy system Blackberry BB10. Słuzy ona do zarządzania budżetem domowym, a w przyszłości ma być rozbudowana do łatwego w użyciu osobistego księgowego :)

tnij.org/bb_valvoa (http://tnij.org/bb_valvoa)

Dzieki:)

pgaik
18-01-2013, 12:57
Chętnie, ale możesz coś więcej napisać o tej apce? Chyba by wypadało :)

Edyta:
Teraz już lepiej ;)

jamirq
21-01-2013, 21:34
tadam.....udalo sie :) jedziemy!!


dziekujemy za glosy :)