PDA

Zobacz pełną wersję : Akcesoria zdjęć klasowych



justyna11
17-01-2013, 12:35
Witam. Chciałabym zająć się robieniem zdjęć klasowych w okolicznych szkołach, jak nazywa się ten sprzęt na którym ustawia się np. IV A, II B i gdzie to można kupić? :)

B.K.
17-01-2013, 13:38
Photoshop?

m-a-r
17-01-2013, 14:35
można na kartce napisać nr klasy i dać jednemu z uczniów do potrzymania.

Fotografia to sztuka kombinowania i radzenia sobie w różnych sytauacjach

B.K.
17-01-2013, 14:40
Ale po co, skoro można wkleić w postptodukcji?
A info o sfoconej klasie wrzucić jako notka głosowa bądź notatka?
Albo nawet jako zdjęcie ręcznej notatki tuż przed foto klasy??

Naprawdę to musi być na zdjęciu, jak nanoszenie daty przez kompakty?

risto
17-01-2013, 14:50
Jak chcesz dawać uczniom wydrukuj sobie nymery i liczby daj do laminowania i daj do zbindowania :)

fotoon
17-01-2013, 19:26
To jednorazowa inwestycja, oraz bądź co bądź na widoku, więc musi być zrobione dobrze. Najlepiej było by chyba zamówić na spirali w drukarni, jakiś grubszy papier, może nawet obustronnie foliowany. O ile pamiętam, fotografowie mieli takie tablice z napisem AGFA.

szon
17-01-2013, 21:30
Może kup małą tablice taką po której się kredą piszę.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/01/00173-1.jpg
źródło (http://4.bp.blogspot.com/-6wZRGndGy6Y/UOCiAWxckiI/AAAAAAAAHZo/XRbWZS5pCRU/s1600/00173.jpg)

fotoon
17-01-2013, 21:34
Może kup małą tablice taką po której się kredą piszę.
Jest to jakieś wyjście, ale może na dzisiejsze czasy lepszy będzie tablet;)

MattA3s
17-01-2013, 22:16
A może laser rysujący nad głowami numer klasy ;P To by było już tak dyskotekowo ;P

fotoon
17-01-2013, 22:19
Do tego fisha, co by ten laser nad głowami i klase objął..