PDA

Zobacz pełną wersję : Piłka ręczna



Patryk546
15-01-2013, 17:53
Siema

Właśnie trwają Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej. Jak obstawiacie które Polska zajmie miejsce, jakie mogą być najgroźniejsi rywale i jak oceniacie grę Polaków. Zapraszam do dyskusji :D

sokolnik
15-01-2013, 20:42
Niedługo się okaże jaki poziom reprezentują nasi pod przewodnictwem nowego trenera. Mecz z liderem grupy, Słowenią.
Może być ciężko. W II połowie, gramy słabo i tracimy za dużo bramek.

rychu_cmg
15-01-2013, 22:57
Nie przekonuje mnie ta reprezentacja. Trener nie żyje grą, zawodnicy robią masę błędów co będzie wychodzić w meczach z lepszymi zespołami.

sokolnik
15-01-2013, 22:59
Tak jak przewidziałem, I połowa dobrze, II do dup*.
Następny mecz wygramy :) obym trafiał wyniki jak na EURO12 :P

finia22
16-01-2013, 00:20
Następnym razem...

Patryk546
16-01-2013, 17:17
No bramkarze to masakra, piłka leciała koło nich a oni nawet rąk nie wyciągali.

rychu_cmg
16-01-2013, 19:08
No bramkarze to masakra, piłka leciała koło nich a oni nawet rąk nie wyciągali.
W TV to wygląda tak łatwo, ale spróbuj stanąć na bramce to się przekonasz, że nie jest to banalnie proste.

staroszc
16-01-2013, 20:28
Jak to mówi mój znajomy: "bramkarz w piłce ręcznej musi wyróżniać się instynktem samobójcy"...

Pyra001
16-01-2013, 21:10
Ale fakt jest faktem, trudno wygrać wygrany mecz, jak przez pierwsze 10 minut drugiej połowy nie strzela się bramki. Nieskuteczność strzelecka porażająca.

Patryk546
17-01-2013, 18:09
Tak tylko że bramkarz ze Słowacji znacznie lepiej bronił, ma identyczne zadanie.

Yoora
17-01-2013, 18:45
.... ze Słowacji ......

Gdzie Rzym a gdzie Krym ?

rychu_cmg
17-01-2013, 19:14
Tak tylko że bramkarz ze Słowacji znacznie lepiej bronił, ma identyczne zadanie.
Jak mawiał były prezes PZPN Grzegorz Lato:"Nie ma dobrych bramkarzy, są tylko źle trafieni"

slasib
17-01-2013, 19:50
Nie przekonuje mnie ta reprezentacja. Trener nie żyje grą, zawodnicy robią masę błędów co będzie wychodzić w meczach z lepszymi zespołami.

a jak ma niby żyć grą? moim zdaniem jedynie rodak może prowadzić kadrę narodową. reprezentacja to sprawa mentalności, nie czuję żeby Niemiec z Polakiem tworzyli jedność

sokolnik
17-01-2013, 20:06
a jak ma niby żyć grą? moim zdaniem jedynie rodak może prowadzić kadrę narodową. reprezentacja to sprawa mentalności, nie czuję żeby Niemiec z Polakiem tworzyli jedność

liga niemiecka (w ręczną) chyba najlepsza na świecie, może trener z Niemiec to dobre posunięcie?

rychu_cmg
17-01-2013, 20:15
liga niemiecka (w ręczną) chyba najlepsza na świecie, może trener z Niemiec to dobre posunięcie?
Wenta też nie miał polskiego paszportu tylko niemiecki ;)

slasib
17-01-2013, 21:10
akurat Wenta to w moim odczuciu idealny materiał na trenera. Charyzma, osobowość czyli cechy niezbędne żeby wstrząsnąc drużyną gdy tego wymaga sytuacja. Bo jak niby zbudować atmosferę, dać kopa zawodnikom gdy nie idzie? bo trener gada a zawodnicy patrza jak szpak w gnat i nic nie kumają, no może nieliczni grający w Niemczech. reszta w tym czasie czeka na tłumacza w niepewności czy wolno się uśmiechać czy trzeba głowę schylić, bez sensu sytuacja. ok dość dywagacji, czas na mecz, za godzinę będzie odpowiedź co pomoże Niemiecki trener :)

Sendilkelm
17-01-2013, 22:50
25-24 :d

sokolnik
17-01-2013, 22:54
ledwo ledwo ale dali radę :) pięknie :)

slasib
17-01-2013, 23:39
ano dali, tym bardziej boli mecz ze Słowenią, który też był do wygrania - zabrakło bramek Lijewskiego (chyba coś koło 50 min miał skuteczność 1/8) dzisiaj dobra była decyzja z obroną 5-1 bo Serbowie tak naprawdę robili wynik rzutami z drugiej lini

lukaszD1x
18-01-2013, 12:25
a kiedy teraz Polacy grają ? Orzechowski nazwisko serbowie zapmietaja napewno :)

jurek1906
18-01-2013, 16:40
a kiedy teraz Polacy grają ? Orzechowski nazwisko serbowie zapmietaja napewno :)

W sobotę , z Korę Południową o 17-tej.

Patryk546
18-01-2013, 21:44
O 18- stej tak pisało bynajmniej na pewnej stronie poświęconej sporcie.

jurek1906
19-01-2013, 09:26
O 18- stej tak pisało bynajmniej na pewnej stronie poświęconej sporcie.

I masz rację, o 18-tej grają :).

Paablitos
19-01-2013, 18:13
O 18- stej tak pisało bynajmniej na pewnej stronie poświęconej sporcie.

Czemu poswieconej?;)

Co do meczu, to szkoda, ze nie bede mogl obejrzec:(, ale bede trzymal kciuki za naszych.

georghe
20-01-2013, 00:21
Słabo jest.
Nie ma gry z kontry.
Nie ma gwiazd (jeden "Dzidziuś" wiosny nie zrobi)
Męka w każdym meczu...
.
W finale gramy z Chorwacją

Patryk546
20-01-2013, 00:23
Jeśli masz system android w fonie to możesz oglądać wystarczy parę kliknięć. :D

A co do meczu to ładnie bombardowali przeciwników :D Opieram się na 8 bramkowym prowadzeniu :D

ekonet
20-01-2013, 00:45
O 18- stej tak pisało bynajmniej na pewnej stronie poświęconej sporcie.
Czemu "bynajmniej"?

docxxx
20-01-2013, 12:00
Czemu "pisało"?

A dlaczego "czemu"? ;) *


* "niestety" dla ekoneta, "czemu" tez jest poprawne.

mycza
20-01-2013, 12:10
Oby teraz się ''chopaki'' rozkręciły :)

Pyra001
20-01-2013, 14:48
To kiedy teraz nasze chłopaki grają i z kim ?

rychu_cmg
20-01-2013, 14:59
To kiedy teraz nasze chłopaki grają i z kim ?
Poniedziałek 21:30, Węgry

Patryk546
20-01-2013, 16:58
Późno dosyć :P

Jak myślicie dadzą rady?

manfred
20-01-2013, 17:12
Ciężko będzie serce za naszymi ale rozsadek mówi że madziary wygrają.

Patryk546
21-01-2013, 12:37
NO fakt przegrana i do domu. :P

rychu_cmg
22-01-2013, 00:12
No i niestety po słabym meczu odpadamy z turnieju. Oglądając dzisiejszy mecz miałem wrażenie, że zawodnikom nie zależało na awansie. Nie było widać w nich zespołu.

Patryk546
22-01-2013, 19:03
Taakk właśnie. Skrzydłami nic nie grali, błędy przy trafieniu w bramkę, no i przede wszystkim nie gubić piłek przy kontrataku.
2 połowę po 10 min wyłączyłem, żeby się nie denerwować, choć po obejrzeniu tych 10 min mógłbym wnioskować, że jeśli by grali skrzydłowymi, i w obronie tak jak w 1 połowie to by wygrali.
Ale osobiście myślę, że Węgrzy długo się nie nacieszą, bo ich Dania rozniesie.

manfred
22-01-2013, 19:16
Ale osobiście myślę, że Węgrzy długo się nie nacieszą, bo ich Dania rozniesie.

Jeśli Dania rozniesie Węgry to ciekawe co by z nami zrobiła.

Patryk546
22-01-2013, 22:23
"Śmierć w budach" dobre to stwierdzenie?
Chociaż kiedyś by roznieśliśmy Danie.

manfred
23-01-2013, 20:24
Serce rośnie jak się ogląda w akcji 8 drużyn przynajmniej pierwsze cztery.