PDA

Zobacz pełną wersję : Hasselblad Master Award 2014 - jestem finalista :)



ranbir kapoor
14-01-2013, 15:30
mila wiadomosc o poranku, jestem finalista Hasselblad Master Award 2014 :)

http://www.hasselblad.com/Masters/2014/Finalists/mariusz-janiszewski.aspx?category=Portrait

nie zebym namawial ale jak ktos zachce oddac na mnie glos to zapraszam tu:

http://www.hasselblad.com/masters/masters-2014-finalists-gallery.aspx#image-Antonio-Pedrosa-Editorial

Czornyj
14-01-2013, 15:34
No i sprawa nagłej sprzedaży kątaksa się rypła :lol:

wpkx
14-01-2013, 15:38
mila wiadomosc o poranku, jestem finalista Hasselblad Master Award 2014 :)

http://www.hasselblad.com/Masters/2014/Finalists/mariusz-janiszewski.aspx?category=Portrait

nie zebym namawial ale jak ktos zachce oddac na mnie glos to zapraszam tu:

http://www.hasselblad.com/masters/masters-2014-finalists-gallery.aspx#image-Antonio-Pedrosa-Editorial

Zobaczymy, co da się zrobić... Tylko musimy wiedzieć, po ile płacisz za głos?

PS Ale do 2014 to jeszcze ze dwa razy sprzedasz Hassela, więc lepiej się z tym nie afiszuj.

RobertMiernik
14-01-2013, 15:50
...wcale się nie dziwię...

;)

Gratulacje, głos poszedł.

R
14-01-2013, 15:56
mila wiadomosc o poranku, jestem finalista Hasselblad Master Award 2014 :)

http://www.hasselblad.com/Masters/2014/Finalists/mariusz-janiszewski.aspx?category=Portrait



Pogubilem sie... jestes na zdjeciu czy robiles zdjecie?

wpkx
14-01-2013, 16:02
To przez to, że o poranku. ;)

ranbir kapoor
14-01-2013, 16:08
robilem zdjecia
o poranku

Kuba_
14-01-2013, 19:26
Gratulacje! Ode mnie również głos poleciał;)

Art Erie
14-01-2013, 19:55
Przyłączam się do gratulacji i oczywiście do głosowania :)

sailor
14-01-2013, 20:50
Gratulacje!!!

KSIĘŻAK
14-01-2013, 20:53
poszło

Mamrot
15-01-2013, 02:41
Poszło i to z czystym sumieniem.
Widzę mocna ekipa z Polski w różnych kategoriach,
naprawdę nie ma wstydu.

shaolin
15-01-2013, 04:38
Gratulacje!

!AGresT
15-01-2013, 08:35
Co Ty chłopie będziesz robił, jak już wszystko powygrywasz?

Gratuluję i powodzenia!

P.S. Po wynikach widać aktywność forowiczów :)

doyen
15-01-2013, 08:42
Gratulacje!

skynyrd
15-01-2013, 17:50
nie zebym namawial ale jak ktos zachce oddac na mnie glos to zapraszam tu:

http://www.hasselblad.com/masters/masters-2014-finalists-gallery.aspx#image-Antonio-Pedrosa-Editorial

A proszę bardzo , z czystym sumieniem +5 points

TMB
15-01-2013, 18:03
Glosik poszedł :)

Zen
15-01-2013, 18:32
Oczywiście zagłosowałem. Mz nie masz w portrecie konkurentów do do 1-ego miejsca. Gratuluje.

ranbir kapoor
15-01-2013, 19:00
Wypada podziekowac :)

JackDaniels
16-01-2013, 23:46
Gdybym ne był zalogowany na nikoniarzach...Tak samo bym głosował!
Powodzenia!!

pablos524
16-01-2013, 23:52
Poleciał głosik ;-)

verus
17-01-2013, 14:25
Będzie podium, gratulacje :-)

drdln
17-01-2013, 16:34
I ode mnie +5
gratuluję :)

LudwikXVI
23-01-2013, 10:22
Poleciał +5 od Ludwika ... miło mieć własny wkład w Twoje zwycięstwo.