Zobacz pełną wersję : Hasselblad Master Award 2014 - jestem finalista :)
ranbir kapoor
14-01-2013, 15:30
mila wiadomosc o poranku, jestem finalista Hasselblad Master Award 2014 :)
http://www.hasselblad.com/Masters/2014/Finalists/mariusz-janiszewski.aspx?category=Portrait
nie zebym namawial ale jak ktos zachce oddac na mnie glos to zapraszam tu:
http://www.hasselblad.com/masters/masters-2014-finalists-gallery.aspx#image-Antonio-Pedrosa-Editorial
No i sprawa nagłej sprzedaży kątaksa się rypła :lol:
mila wiadomosc o poranku, jestem finalista Hasselblad Master Award 2014 :)
http://www.hasselblad.com/Masters/2014/Finalists/mariusz-janiszewski.aspx?category=Portrait
nie zebym namawial ale jak ktos zachce oddac na mnie glos to zapraszam tu:
http://www.hasselblad.com/masters/masters-2014-finalists-gallery.aspx#image-Antonio-Pedrosa-Editorial
Zobaczymy, co da się zrobić... Tylko musimy wiedzieć, po ile płacisz za głos?
PS Ale do 2014 to jeszcze ze dwa razy sprzedasz Hassela, więc lepiej się z tym nie afiszuj.
RobertMiernik
14-01-2013, 15:50
...wcale się nie dziwię...
;)
Gratulacje, głos poszedł.
mila wiadomosc o poranku, jestem finalista Hasselblad Master Award 2014 :)
http://www.hasselblad.com/Masters/2014/Finalists/mariusz-janiszewski.aspx?category=Portrait
Pogubilem sie... jestes na zdjeciu czy robiles zdjecie?
To przez to, że o poranku. ;)
ranbir kapoor
14-01-2013, 16:08
robilem zdjecia
o poranku
Gratulacje! Ode mnie również głos poleciał;)
Art Erie
14-01-2013, 19:55
Przyłączam się do gratulacji i oczywiście do głosowania :)
Poszło i to z czystym sumieniem.
Widzę mocna ekipa z Polski w różnych kategoriach,
naprawdę nie ma wstydu.
Co Ty chłopie będziesz robił, jak już wszystko powygrywasz?
Gratuluję i powodzenia!
P.S. Po wynikach widać aktywność forowiczów :)
nie zebym namawial ale jak ktos zachce oddac na mnie glos to zapraszam tu:
http://www.hasselblad.com/masters/masters-2014-finalists-gallery.aspx#image-Antonio-Pedrosa-Editorial
A proszę bardzo , z czystym sumieniem +5 points
Oczywiście zagłosowałem. Mz nie masz w portrecie konkurentów do do 1-ego miejsca. Gratuluje.
ranbir kapoor
15-01-2013, 19:00
Wypada podziekowac :)
JackDaniels
16-01-2013, 23:46
Gdybym ne był zalogowany na nikoniarzach...Tak samo bym głosował!
Powodzenia!!
pablos524
16-01-2013, 23:52
Poleciał głosik ;-)
Będzie podium, gratulacje :-)
I ode mnie +5
gratuluję :)
LudwikXVI
23-01-2013, 10:22
Poleciał +5 od Ludwika ... miło mieć własny wkład w Twoje zwycięstwo.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.