PDA

Zobacz pełną wersję : 7D w tym roku?



BugsBunny
25-03-2007, 00:04
Ken zapowiada coś takiego:
http://www.kenrockwell.com/canon/7d.htm

coś słyszeliście? jeżeli to prawda, to 5D mocno stanieje..., a Nikony jeszcze bardziej
i szkiełka DX też

Kolekcjoner
27-03-2007, 02:38
Wiesz nie trzeba być Kenem żeby przypuszczać, że Canon da coś takiego. Byłoby fajnie bo 5D będzie taniał i taniał i ...... :). Tak sobie myślę że pewnie się wtedy okaże, że ten 5D to wcale nie robi takich dobrych fotek :mrgreen:.

cyrusvirus
27-03-2007, 09:55
Tak sobie myślę że pewnie się wtedy okaże, że ten 5D to wcale nie robi takich dobrych fotek :mrgreen:.
no ba! Przeciez bedzie juz stary i niemodny, to jak chcesz takim aparatem zrobic dobre zdjecie :mrgreen:

Adam Trzcionka
03-04-2007, 12:58
no ba! Przeciez bedzie juz stary i niemodny, to jak chcesz takim aparatem zrobic dobre zdjecie :mrgreen:

najnowszy stajl - d40x - teraz tylko on gwarantuje skuteczny lans :lol:

sokrates
03-04-2007, 14:22
a idąc tym tropem to wszyscy mający w podpisach D70s, D50 itp powinni się wstydzić, i usunąć to z podpisu bo jak tymi starociami robić dobre zdjęcia. :-) już mi tu kupować D40x

Kaleid
03-04-2007, 16:22
Ken Rockwell zapowiada różne rzeczy i praktycznie nic sie nie sprawdza. Jedyne dobre informacje jakie posiada, są na dzien przed premierą. Wszystkie dlugoterminowe proroctwa Kena są o kant tyłka potłuc.

BugsBunny
03-04-2007, 17:20
Ken Rockwell zapowiada różne rzeczy i praktycznie nic sie nie sprawdza. Jedyne dobre informacje jakie posiada, są na dzien przed premierą. Wszystkie dlugoterminowe proroctwa Kena są o kant tyłka potłuc.

pisał co prawda o D60, ale poza nazwą niewiele się pomylił - jest 10MP D40x zastępujące D50
może jest w tym trochę prawdy, poczekamy

odie83
03-04-2007, 17:38
no przecież było już :D
http://www.forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=22750

Kolekcjoner
03-04-2007, 17:55
Ken Rockwell zapowiada różne rzeczy i praktycznie nic sie nie sprawdza. Jedyne dobre informacje jakie posiada, są na dzien przed premierą. Wszystkie dlugoterminowe proroctwa Kena są o kant tyłka potłuc.

No trudno się nie zgodzić. Przecież nawet parametry D80 (niektórym były już znane przed premierą) podał zupełnie z księżyca. Ken działa na zasadzie "a nuż się uda" trafię i będę sławny :lol:. Po za tym nie ma póki co tak na prawdę powodu żeby Canon wypuszczał następcę 5-tki.
BugsBunny to że wymyślił 10 MPx to każde dziecko wiedziało :lol:.


no przecież było już :D
http://www.forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=22750
Ładny :D. Miałem Exę 1c - prymityw do kwadratu pod wieloma względami ale był to mój najbardziej ulubiony aparat z czasów analoga. Przede wszystkim ten wziernik - przy krajobrazie rewelacja.

Kaleid
03-04-2007, 22:16
pisał co prawda o D60, ale poza nazwą niewiele się pomylił - jest 10MP D40x zastępujące D50
może jest w tym trochę prawdy, poczekamy

Prawdy troche jest w kazdym tego typu niusie..wiadomo przeciez ze kiedyś będzie następca 5D, D200 itd. A gdybać co do parametrów sobie można..każdy trafi mniej lub bardziej.

Jacek_Z
05-04-2007, 23:47
wystarczy do poprzedniego modelu dodać 20% wiecej pikseli, więcej o 2 kl/s, pisać o obniżeniu szumów i powiększeniu bufora. Będzie się bardzo blisko prawdy.