Zobacz pełną wersję : Rakietka do tenisa stołowego
barracuda
12-01-2013, 21:02
Takiego tematu z tego co widzę jeszcze nie było na tym forum, więc zakładam. Jaką rakietę kupić dla amatora grającego raz w tygodniu dla odstresowania. Przejrzałem sklepy internetowe i w cenach do 50zł jest trochę róznych rakietek. Czym się sugerować przy zakupie? Może ktoś z Was gra sobie od czasu do czasu i może polecić jakąś markę?
Boryszuk
12-01-2013, 21:03
był stosunkowo niedawno
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=194359&highlight=ping+pong
sokolnik
12-01-2013, 21:06
guma niby jest najważniejsza. wiadomo ciężar, uchwyt też, ale guma ma bezpośredni kontakt z piłeczką. Dlatego wg mnie najważniejszy element. Podobno gdy otwartą dłonią trzesz o tą gumę, powinna ręka się zatrzymywać, czuć opór, nie powinna być "śliska" ta guma. Nie wiem jak to wytłumaczyć, nie gram dużo ale lubię sobie pograć gdy mam okazję, rakietkę mam.
barracuda
12-01-2013, 23:01
był stosunkowo niedawno
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=194359&highlight=ping+pong
No to sorry:) Użyłem innych słów w wyszukiwarce i nie trafiłem na to. Może usunąć ten temat.
Heh,
Prawda taka ze jak swietnie grasz to i ksiazka przeciwnika ograsz :) (bez krzty sarkazmu pisze)
No to sorry:) Użyłem innych słów w wyszukiwarce i nie trafiłem na to. Może usunąć ten temat.
Mówisz i masz :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.