PDA

Zobacz pełną wersję : Tempomat do biegania.



manfred
12-01-2013, 17:00
Witam serdecznie czy jest takie urządzenie do biegania, jazdy na rowerze itd które można zaprogramować tak aby co jakiś czas np co 15 minut pikała po jednej minucie lub 30 sekund itd. Za pomoc dzięki

rychu_cmg
12-01-2013, 17:09
Budzik w telefonie

pgaik
12-01-2013, 18:04
Polecam runkeeper (aplikacja na telefon). Możliwości praktycznie nieograniczone. Możesz sobie programować co jaki czas lub np po przebiegnięciu danej odległości. Mierzy dystans, odcinki, w których byłeś najefektywniejszy i najwolniejszy, prowadzi różne statystyki. Biegam z tym od kilku lat i sobie chwalę.

manfred
12-01-2013, 19:48
Wolałbym oddzielne urządzenie Czyli moge w okresie 2 godzinnym ustawić aby co 15 minut pikał :-) jedną minutę?

M_J
12-01-2013, 19:58
A jaki masz telefon?

http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/trener-interwa%C5%82owy/b4d8d332-b749-4445-ba17-afaaecf2d8ef
Pod WM, używałem przy początkach z wioślarzem ;)

manfred
12-01-2013, 20:04
Ale ja nie chce biegać z telefonem bo jest dla mnie nieporęczny. Urządzenie ma służyć do różnych aktywności. Narty biegowe, rower, nawet góry. Potrzebuje coś zaprogramować i mieć z głowy

pgaik
12-01-2013, 20:06
No to poszukaj na alledrogo zegarka dla aktywnych, są teraz w miarę tanie i myślę, że spełnią Twoje oczekiwania.

M_J
12-01-2013, 20:08
Marudzisz :P
http://www.bieganie.pl/?show=1&cat=170&id=1349 to może zegarek z taką funkcją?

pgaik
12-01-2013, 20:14
Albo takie coś do paska ;)
http://allegro.pl/gymboss-z-usa-stoper-interwal-mma-boks-i2943835444.html

manfred
12-01-2013, 20:15
Kurcze nie pomyślałem o zegarku pierdoła ze mnie.

pgaik
12-01-2013, 20:17
Kurcze nie pomyślałem o zegarku pierdoła ze mnie.


Taka troszkę :)

manfred
12-01-2013, 20:24
Szukam szukam szukam ech ciastko se zjem ;-)