Zobacz pełną wersję : Konkurs, pomóżcie..
m.luszczak
12-01-2013, 15:13
Witam, biorę udział w konkursie fotograficznym "Woda w obiektywie".. I mam problem, nie mam pomysłu na zdjęcie.. Doradzicie coś? Regulamin konkursu tutaj: http://www.zse-kielce.edu.pl/pliki/dokumenty/Regulamin_III_Miedzyszkolnego_Konkursu_Fotograficz nego.pdf
Nalej wody do obiektywu i zrób zdjęcie. Tylko koniecznie gazowaną. Bąbelki na pewno dadzą Ci dodatkowe punkty za zdjęcie.
Nalej wody do obiektywu i zrób zdjęcie. Tylko koniecznie gazowaną. Bąbelki na pewno dadzą Ci dodatkowe punkty za zdjęcie.
... ja bym nalał i przykrył deklem od obiektywu. Będą bąbelki nocą ;)
Wujek gu-gu - "foto woda" - Około 7,900,000 wyników (0,28 s) !
Sądzę, iż prawie 8 milionów sugestii wystarczy, aby wygrać konkurs.
Powodzenia!
A jak już Ci wymyślimy to będziesz szukał kogoś kto to zrobi, bo tego też Ci się nie chce?
witold68
12-01-2013, 18:37
najlepsza woda z saturatora :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.