Amadipo
10-01-2013, 21:44
opisze to dość krótko , kiedyś robiłem zdjęcia przy pomocy wyzwalaczy w studiu i przy kolejnej wizycie niestety wyzwalacz nie chciał współpracować , nie uruchamiał lamp... był sprawny ponieważ podłączony do np. d200 który był po ręką normalnie funkcjonował.
Podejrzewam że sanki również są sprawne ponieważ korzystam z Metza 50 który bezproblemowo działa.
Bardzo dziwna sprawa , proszę o pomoc ,
Dziękuję wszystkim :)
Podejrzewam że sanki również są sprawne ponieważ korzystam z Metza 50 który bezproblemowo działa.
Bardzo dziwna sprawa , proszę o pomoc ,
Dziękuję wszystkim :)