PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon D7000 problemy z wyzwalaczami do lamp.



Amadipo
10-01-2013, 21:44
opisze to dość krótko , kiedyś robiłem zdjęcia przy pomocy wyzwalaczy w studiu i przy kolejnej wizycie niestety wyzwalacz nie chciał współpracować , nie uruchamiał lamp... był sprawny ponieważ podłączony do np. d200 który był po ręką normalnie funkcjonował.
Podejrzewam że sanki również są sprawne ponieważ korzystam z Metza 50 który bezproblemowo działa.

Bardzo dziwna sprawa , proszę o pomoc ,

Dziękuję wszystkim :)

GonzoG
10-01-2013, 22:02
Wysłać wyzwalacz do serwisu, może coś znajdą, bo po tym co napisałeś, to nic więcej konkretnego poradzić nie można.

esk2
12-01-2013, 10:17
czy chodzi o Yongnuo RF602?

redi078
15-01-2013, 18:28
ja z tym nie mam żadnego problemu może do serwisu się udaj