Szuwar
10-01-2013, 12:50
Witam,
Bardzo proszę o pomoc, gdyż jestem kompletnie niezorientowany w temacie.
Prosiłbym o objaśnienie, ale konkretne, oparte na wiedzy a nie domysłach ;)
- co to za wojsko, jeżeli wojsko, bo widzę również znak trąbki a'la Poczta Polska :)
- jaki stopień, szarża ?
- itd, itp.
czyli wszystko co można powiedzieć o tym mundurze.
Mam nadzieję, że są na forum osoby, które z racji zainteresowań poza fotografią będą w stanie przybliżyć mi temat.
Oczywiście jakieś wiarygodne linki, źródła również mile widziane.
http://img138.imageshack.us/img138/1342/odznaczenia.jpg
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/138/odznaczenia.jpg/)
.
Bardzo proszę o pomoc, gdyż jestem kompletnie niezorientowany w temacie.
Prosiłbym o objaśnienie, ale konkretne, oparte na wiedzy a nie domysłach ;)
- co to za wojsko, jeżeli wojsko, bo widzę również znak trąbki a'la Poczta Polska :)
- jaki stopień, szarża ?
- itd, itp.
czyli wszystko co można powiedzieć o tym mundurze.
Mam nadzieję, że są na forum osoby, które z racji zainteresowań poza fotografią będą w stanie przybliżyć mi temat.
Oczywiście jakieś wiarygodne linki, źródła również mile widziane.
http://img138.imageshack.us/img138/1342/odznaczenia.jpg
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/138/odznaczenia.jpg/)
.