PDA

Zobacz pełną wersję : Barwy



KaniaKowski
08-01-2013, 20:48
Hej
http://www.youtube.com/watch?v=bFEmJQz0D90

Wiecie może jakie zabiegi zostały wykonane w tym filmie ? a raczej jakie opcje mogły zostać użyte.. wiem tylko ze w programie Adobe Premiere Pro + Colorista II + Magic Bullet Looks. Pozdrawiam

vivvaldi
14-01-2013, 15:37
KaniaKowski nie ma tam nic szczególnego oprócz nagrania momentami z większa prędkością klatek np 50fps , premier montaż + colorista pewnie zwiększona delikatnie saturacja, kontrast itp, a magic bullet myślę, ze to własnie te zwolnienia choć mogę się mylić co do ostatniego :)

KaniaKowski
14-01-2013, 18:22
Mi o tryb Motion nie chodzi ;) Tylko o rzeczy zwiazane z kolorami.. a wiec jak saturacja zostala podniesiona, wytlumacz mi prosze jak to zrobic zeby kombajn byl swietnie nasycony, a zeby pszenica w tym wypadku nie zostala zepsuta.. bo podnoszac kolor kombajnu, podobnie powinna wygladac pszenica..

TMB
16-01-2013, 22:56
Pewnie jest coś takiego jak punktowe nasycanie czy zaznaczanie miejsc objętych działaniem. Niestety konkretnych wskazówek nie podam :(

Aeon88
01-12-2014, 14:03
Przy zmianie saturacji używasz maski, maską zaznaczasz obszar który chcesz podbić, pszenicy nie zaznaczasz. W CC2014 możesz nawet śledzić to co zaznaczyłeś z automatu.

PS. No to odkopałem...