PDA

Zobacz pełną wersję : Canon N



shaolin
08-01-2013, 13:31
Co sadzicie? Zagrozi 1Dx i D4? ;)

http://www.usa.canon.com/cusa/consumer/products/cameras/digital_cameras/powershot_n_white
http://www.dpreview.com/news/2013/01/07/Canon-PowerShot-N-vari-angle-Wi-Fi-camera-with-flip-out-touchscreen-8x-24-224mm-zoom-12MP-sensor
http://www.dpreview.com/articles/9919019105/canon-powershot-n-first-impressions
http://www.swiatobrazu.pl/niezwykly-canon-powershot-n-28514.html
http://www.fotografuj.pl/News/Nowy_model_Canon_PowerShot_N_aparat_z_odchylanym_e kranem/id/6876

itd ;)

tomfoot
08-01-2013, 13:57
Co sadzicie? Zagrozi 1Dx i D4? ;)



Pewnie nie zagrozi. Ale jakościowo faktycznie podobny. Na pewno mniej chlapie olejem niż d800 czy d600 ... :-)

shaolin
09-01-2013, 04:52
Czy chlapie olejem tego nie wiemy, chyba ze ktos juz testowal pod tym katem ;)

Canon wyczul kase wsrod smartofonowco-instragramowcow i dlatego wypuscil N bo z takim dizajnem to raczej w ten rynek trzeba celowac, zobaczymy czy reszta chwyci ten haczyk i pojdzie w ta strone, czy to tylko jakis wybryk natury ;)