PDA

Zobacz pełną wersję : Znów jakiś niechciany Toolbar :/



Fotofil
07-01-2013, 17:52
Witam, czy któś mógłby mi doradzić jak pozbyć się tego świństwa?
To widok z Chrome której używam. W Firefoxie jest to samo, tylko trochę mniejszy.
A tak wygląda ta hiena:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/204/pasekya.jpg/)

KS
07-01-2013, 19:04
Pomyśl, co instalowałeś, że tę hienę wpuściłeś... Poszukaj w Dodaj/Usuń programy oraz w dodatkach w przeglądarkach.

Fotofil
07-01-2013, 19:11
Pomyśl, co instalowałeś, że tę hienę wpuściłeś... Poszukaj w Dodaj/Usuń programy oraz w dodatkach w przeglądarkach.
To już przerobiłem.
Bardzo uważam jak coś instaluję, bo w dobreprogramy.pl teraz za każdym razem proponują jakiś dodatkowy badziew.
Dlatego uważnie sprawdzam co instaluję.
Instaluję i odinstalowuję przy pomocy RevoUninstaler.
W dodatkach tego nie widać. To coś podobnego do Babyloona takiego świństwa które ciężko wyrwać z korzeniami.
Ostatnio instalowałem tylko jakieś uaktualnienia. Pornoli nie oglądam :/

KS
07-01-2013, 19:17
Ściągnij Emergency Kit Emsisoftu -> http://www.emsisoft.eu/pl/software/eek/ i przeskanuj system, może coś znajdzie.

Polecam też Malwarebytes Anti-Malware. Może właśnie od niego zacznij. Tylko go wcześniej zaktualizuj.

jo44
07-01-2013, 19:19
Nie wiem czy pomogę, ale spróbuj wrócić do starszej wersji Windows, sprzed tygodnia, sprzed miesiąca - krótko mówiąc z okresu przed pojawieniem się tego "badziewa".

Fotofil
07-01-2013, 19:20
Polecam też Malwarebytes Anti-Malware. Może właśnie od niego zacznij. Tylko go wcześniej zaktualizuj.

Od tego właśnie zacząłem.

Borat1979
07-01-2013, 19:27
Firefox menu Narzędzia/dodatki. Tam nasz dwie opcje albo jest w rozszerzeniach i trzeba go odinstalować. Jeżeli jest we wtyczkach to pozostaje wyłączenie wtyczki bo z poziomu programu nie ma opcji de-instalacji wtyczek.

Fotofil
07-01-2013, 19:39
Nigdzie nie było :(
Zapisałem zakładki, odinstalowałem Chrome i zainstalowałem ponownie.
Zaraz zobaczę jak będzie w FF