PDA

Zobacz pełną wersję : Skradziono D90 z akcesoriami. Kraków



mkowalski
03-01-2013, 16:55
Szlag jasny, ognisty mnie trafi
Dzisiaj z prywatnego domu skradziono mi niemal nowy :
1. D90 nr seryjny 6920346
2.z AF-S DX 18-55 3.5-5.6 G VR nr seryjny 51760635
3. Pokrowiec Lowepro Toploader Zoom 50
4. Karta Sandisk 8 GB
5. Nikon 50 1.8 D nawet nie zdążyłem spisać numeru.
6. Ładowarka

Proszę wrzucajcie to info gdzie się da, teraz czekam na policję.

Sprzęt był zakupiony 03.10.2012, więc nowy, zdążyłem zrobić z 1000 zdjęć.

Jestem załamany bo wiele mnie wyrzeczeń kosztował.

Współlokatorzy również stracili jakąś lustrzankę Nikona.

sokolnik
03-01-2013, 16:59
współczuje. Oby sprzęt się znalazł a złodziei spotkała sprawiedliwość !

SMIGOL
03-01-2013, 20:04
współczuje. Oby sprzęt się znalazł a złodziei spotkała sprawiedliwość !

Chyba nie w tym kraju? Szansa na odzyskanie sprzętu to jak trafienie 6 w LOTTO.Wyrazy współczucia.

grzehuu
03-01-2013, 21:11
niektórzy trafiają więc...
również współczuję...;/

mkowalski
03-01-2013, 21:57
Chyba nie w tym kraju? Szansa na odzyskanie sprzętu to jak trafienie 6 w LOTTO.Wyrazy współczucia.

Po tym co mnie spotkało na Policji to całkiem mi ręce opadły. Po 3 godzinach czekania w końcu federalny mnie przesłuchał. Tak odniechcenia żeby tylko napisać i spadaj.
Na moje sugestie żeby odciski palców ściągnąć usłyszałem że dyżurny to przemyśli.
Więc czego można się spodziewać...
Gdyby Pałac Kultury i Nauki ktoś ukradł i przeniósł kilka ulic dalej, też by nie znaleźli.
Żenada krótko mówiąc

mkowalski
04-01-2013, 17:38
Ekipa techników mnie nawiedziła o 0.30 w nocy. Zabezpieczyli ślady i coś znaleźli. Mają przekazać materiał dowodowy do Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego.
A dzisiaj rano szukali monitoringu, ten jest u sąsiada ale akurat nie jest skierowany na nasz dom.
Więc czekam na rozwój sytuacji.
Napisałem gdzie mogłem, przeglądam różne portale ale na razie bez efektów

yabols
04-01-2013, 17:57
Powodzenia, masz ten plus że coś znaleźli technicy, mi na mikołaja ktoś ukradła dwa laptopy z mieszkania, przyszli technicy i z tego nie da się odcisków zdjąć z tego też nic nie wyjdzie.Jedyne co to na jakiejś doniczce coś było ale to pewnie moje.
Może akurat ktoś będzie chciał to sprzedać albo wrzuci jakiś zdjęcie do neta z metadanymi, była jakiś program/strona która umożliwiała przeszukanie po numerze seryjnym kojarzy ktoś ?

pgaik
04-01-2013, 18:12
będziem się rozgalądali ... powodzenia

mkowalski
07-01-2013, 21:40
Dostałem info od Nikona.

Szanowny Panie

Dziękujemy za zadanie pytania odnośnie sprzętu firmy Nikon.

Taką bazę danych prowadzi tylko serwis Nikon Polska. Jednakże jest pewna, ścisła procedura umieszczenia danego sprzętu na liście sprzętu skradzionego.
Musi Pan zgłosić kradzież na policję i dostać od nich potwierdzenie z wymienionymi, skaradzionymi modelami z numerami seryjnymi. Taki dokument musi być dostarczony do serwisu.
Poniżej podaję Panu dane kontaktowe do serwisu.

Serwis Nikon Polska Sp. z o.o.
02-232 Warszawa
ul. Łopuszańska 38B
tel.: (022) 460 87 34 /35 /36 /60
fax: (022) 460 87 38
[email protected]

Tak więc jutro wycieczka do komendy w celu otrzymania w/w papierka