PDA

Zobacz pełną wersję : kompakt do ok 900zł? pomocy :)



Tworas
02-01-2013, 20:23
Hej,
nie znam tego tematu i potrzebuje pomocy :)
potrzebuje kupić kompakt w cenie do 900zł
aparat będzie pracował raczej zawsze na AUTO
przeznaczenie to rodzinne wycieczki, imprezki itp. Lampa wbudowana będzie pewnie często w użyciu...

priorytet to ładne, kolorowe, ostre zdjęcia :D

co wybrać?

wynalazłem dwa modele ale nie wiem czy są ok?

FinePix F600EXR

Lumix DMC-SZ7

polecacie coś innego?
pomocy :)

Antonioo
02-01-2013, 20:32
a TZ30?

Tworas
02-01-2013, 20:43
może być TZ30 zamiast DMC-SZ7 :)
a jak siie ma ten fuji?
i jak kolorki, ostrość w tych aparatach? jak lampki?

matys
03-01-2013, 10:15
Z tego co sam czytałem, F600 exr, niewiele się różni od F550exr, a jego test
tutaj (http://www.myfinepix.pl/pl/reviews/finepix-f550exr/175/255364) oraz tutaj (http://fujiklub.pl/viewtopic.php?f=29&t=11252)

Jak na kompakcik, całkiem niezły... głównie przez exr.

Tworas
03-01-2013, 19:38
Czyli F600EXR i TZ30 to dobre aparaty i ciężko o coś lepszego w takiej cenie?

ropusz
03-01-2013, 19:44
Można kupić bezlusterkowca Samsung NX100 poniżej 1000. Nie wiem jak duże znaczenie mają wymiary?

SMIGOL
03-01-2013, 20:32
Może Nikon P310? Jasny obiektyw 1.8 ,trochę kusi jak na cenę około 800 PLN.

Tworas
03-01-2013, 23:32
małe wymiary mają znaczenie

a P310 hmm jakoś nie mogę się przełamać do kompaktów nikona... ale może? jak wypada na tle wyżej podanych modeli?

bognik
03-01-2013, 23:43
Ten Fuji moim zdaniem będzie dobrym wyborem. Parę dni temu poczytałam trochę o nim, obejrzałam przykładowe zdjęcia i filmy. Jest bardzo dobrze.