maniak666
31-12-2012, 17:01
SYLWESTER...Zatrzymajmy się w tym dniu i pomyślmy o mijąjącym roku.
Przypomnijmy sobie nasze triumfy i porażki,
złożone i złamane obietnice,
chwile, kiedy byliśmy gotowi na wielka przygodę,
lub kiedy zamykaliśmy się w sobie ze strachu.
Bo o to chodzi w Sylwestra...o następną szanse.
Szanse, żeby wybaczyć, poprawić się,
Zrobić więcej, dać więcej,
Kochać bardziej,
Przestać się martwic "a co jeśli...."
Być gotowym na to co przyjdzie.
Pamiętajmy aby być dla siebie miłymi, dobrymi nie tylko dziś, ale przez cały przyszły rok
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!
Przypomnijmy sobie nasze triumfy i porażki,
złożone i złamane obietnice,
chwile, kiedy byliśmy gotowi na wielka przygodę,
lub kiedy zamykaliśmy się w sobie ze strachu.
Bo o to chodzi w Sylwestra...o następną szanse.
Szanse, żeby wybaczyć, poprawić się,
Zrobić więcej, dać więcej,
Kochać bardziej,
Przestać się martwic "a co jeśli...."
Być gotowym na to co przyjdzie.
Pamiętajmy aby być dla siebie miłymi, dobrymi nie tylko dziś, ale przez cały przyszły rok
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!