PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepszego!



maniak666
31-12-2012, 17:01
SYLWESTER...Zatrzymajmy się w tym dniu i pomyślmy o mijąjącym roku.
Przypomnijmy sobie nasze triumfy i porażki,
złożone i złamane obietnice,
chwile, kiedy byliśmy gotowi na wielka przygodę,
lub kiedy zamykaliśmy się w sobie ze strachu.
Bo o to chodzi w Sylwestra...o następną szanse.
Szanse, żeby wybaczyć, poprawić się,
Zrobić więcej, dać więcej,
Kochać bardziej,
Przestać się martwic "a co jeśli...."
Być gotowym na to co przyjdzie.
Pamiętajmy aby być dla siebie miłymi, dobrymi nie tylko dziś, ale przez cały przyszły rok
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!

.:Gerard:.
31-12-2012, 17:28
Kolega wyżej zaczął to i ja się dołożę,
krótko żeby się nie rozczulić.


Życzę Wam wszystkiego najlepszego przede wszystkim zdrowia, sukcesów, wiele radości, udanych zdjęć, wygranej w Lotka ;) i dobrej zabawy Sylwestrowej

prz3mo
31-12-2012, 21:56
Fajne życzenia, dołączam się do nich :)
Wszystkiego Najlepszego w 2013! :)

mini21
31-12-2012, 21:58
Również dołączam się do życzeń.
Najlepszego.

ASAHI
31-12-2012, 22:24
Udanego Nowego Roku!

kulama
31-12-2012, 22:35
Wszystkiego Najlepszego w 2013!!!

mrcll
01-01-2013, 01:46
Z d r o w i a

jahu4
01-01-2013, 01:57
明けましておめでとうございます 2013

ekonet
01-01-2013, 13:42
To i ja się przyłączę do starej (lubińskiej) gwardii - życzę Wam po prostu, żeby to był dobry rok.

Greg77
01-01-2013, 15:49
Z dokuczajacym uciskiem pod czaszka dolacze sie.....Wszystkiego dobrego w nowym roku!!

MARTINK
01-01-2013, 19:21
Rowniez ode mnie, oby gorszy nie byl.