PDA

Zobacz pełną wersję : Puk, puk - jest tu ktoś... z OPH?



zako
31-12-2012, 16:21
A tak mnie naszło, żeby spytać... Zaczynałem na tym portalu przygodę z fotografią. Po jakimś czasie - w dużym uproszczeniu "drzwiami trzasłem i wyszłem, bo chamstwa nie zniesę", ale w tzw. międzyczasie poznałem wielu fajnych [i paru niefajnych] ludzi - niestety - tylko po loginach.
Jeśli to nie wstyd się do "łanfoto" przyznać :P, to może odszyfrujmy się trochę? :)

fumio
31-12-2012, 17:38
Nie rozumiem mamy Ci wysłać nasze dane osobowe?!

morzon
31-12-2012, 17:45
s4int...

zako
31-12-2012, 17:45
Nie rozumiem mamy Ci wysłać nasze dane osobowe?!

Może niekoniecznie - login z oph wystarczy...

Marta Baranowska
01-01-2013, 03:25
ja jestem na oph ;)

silencio
01-01-2013, 09:20
Ja za to kiedys bylem na OHP, 1 miesiac ale po tym bolal mnie kregoslup.