zako
31-12-2012, 16:21
A tak mnie naszło, żeby spytać... Zaczynałem na tym portalu przygodę z fotografią. Po jakimś czasie - w dużym uproszczeniu "drzwiami trzasłem i wyszłem, bo chamstwa nie zniesę", ale w tzw. międzyczasie poznałem wielu fajnych [i paru niefajnych] ludzi - niestety - tylko po loginach.
Jeśli to nie wstyd się do "łanfoto" przyznać :P, to może odszyfrujmy się trochę? :)
Jeśli to nie wstyd się do "łanfoto" przyznać :P, to może odszyfrujmy się trochę? :)