PDA

Zobacz pełną wersję : Witam :)



Ornat Bros
30-12-2012, 22:53
Witam wszystkich :-o
Jestem nowym/starym userem tego forum. STARYM - ponieważ już tutaj gościłem ale byłem niegrzeczny i zostałem wygnany na banicję, zresztą całkiem słusznie. NOWYM - ponieważ obiecałem poprawę i dostałem drugą szansę :smile:
Tak więc przepraszam za moje złe zachowanie i dziękuję za przywrócenie mnie do świata żywych :smile:

Korzystając z okazji chciałbym życzyć wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, dużo radości, zdrowia i spełnienia wszelakich marzeń :smile:

Pozdrawiam
Filip

bart1
31-12-2012, 00:44
szkoda że bez jakiejś epopei narodowej bo ja jako świeżak chętnie bym posłuchał jakiś dobrych historii...

ale może będzie okazja!

stock
31-12-2012, 11:00
a to powód by zakłądac w tym celu wątek ?

titus1
31-12-2012, 11:53
A ja myślałem, że to U-Boot zmienił ksywę...

Ornat Bros
31-12-2012, 13:13
a to powód by zakłądac w tym celu wątek ?

Tak, ponieważ to jeden z warunków dzięki którym mogłem wrócić.

ASAHI
31-12-2012, 14:38
a to powód by zakłądac w tym celu wątek ?

Kolega aby wrócić na Forum musiał spełnić kilka warunków. Założenie wątku było jednym z nich. Witamy ponownie!

nigel
31-12-2012, 14:50
a to powód by zakłądac w tym celu wątek ?

A to taki wielki problem, że go założył ?

sokolnik
31-12-2012, 15:27
@Ornat Bros witam, grzeczny bądź na forum i na Sylwestra :D

Ornat Bros
31-12-2012, 15:56
@sokolnik, takie mam postanowienie :)

swider
31-12-2012, 18:03
A to taki wielki problem, że go założył ?
No więc właśnie… w dobie setek naprawdę bzdurnych tematów, taki wątek niczemu nie przeszkadza, wręcz odwrotnie. Należy pochwalić za publiczne uderzenie się w pierś, przyznanie do błędu i chęć -- żywię dużą nadzieję, że szczerej -- poprawy.
Prosiłbym to uszanować i wstrzymać się od złośliwości. Dzięki.

kakersik
31-12-2012, 19:36
Witaj Filip z powrotem. Cieszę się, że jesteś. Lubię patrzeć na Twoje prace :)

jaś
31-12-2012, 20:43
Szczęśliwego Nowego Roku, Filipie.

Ornat Bros
31-12-2012, 21:05
Chłopaki, dziękuję :) Miło, że ktoś pamięta jeszcze moją twórczość :)

eristoff
01-01-2013, 22:44
Czy ktoś wymienił tu zielonych , bo jakoś ich nie poznaje po tym co wypisują. Idzie lepsze :D

ekonet
02-01-2013, 18:12
Czy ktoś wymienił tu zielonych
i fioletowych.
Wiedziałem, że na Ciebie można liczyć. :)