PDA

Zobacz pełną wersję : Mazury latem



Adams
29-12-2012, 14:05
Hej,

Poszukuję noclegów na mazurach w lipcu, najlepiej w okolicach gdzie można na rowerze poszalec:-), może być agroturystyka:-)

mike ferrero
29-12-2012, 19:31
http://wakacjemazury.eu/baza-hotelowa.html Ośrodek WEL polecam

TMB
31-12-2012, 19:24
ale jakies konkretne miejsca? lasy czy jeziora? puszcza czy srodek gizycka?

polecam srodek puszczy - majcz.pl :)

Adams
06-01-2013, 21:20
ale jakies konkretne miejsca? lasy czy jeziora? puszcza czy srodek gizycka?

polecam srodek puszczy - majcz.pl :)

:-)
Lasy, jeziora, puszcze, dzikość:-)

credka
07-01-2013, 11:05
Czy w Rucianem Nidzie będzie wystarczająco dziko? :D
http://www.youtube.com/watch?v=yZS0_A2rn4o
http://www.ariene.pl/blog/?p=1637

Greg77
08-01-2013, 04:46
Polecam Sztynort (http://www.google.pl/search?q=sztynort&hl=pl&tbo=u&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=64frUL_ZOZOHswa0koHgBg&ved=0CDkQsAQ&biw=1280&bih=861), jest gdzie poszalec, lasow sporo jak to na Mazurach a glowna atrakcja to codzienne koncerty na marinie, bylem dwa lata temu i szczerze powiem, ze zabawa przednia!!;)
No i jest calkiem dziko a o to chodzi co?!;)

TMB
08-01-2013, 21:53
Greg - sztynort i dziko :lol: ? Litości... tam pełno syfu i innych turystów. Polecam miejscowosc Majcz - cisza, spokoj a dookoła lasy :) Ogolnie puszcza piska, radze omijać wieksze miejscowosci ;)

Locter
08-01-2013, 23:05
W Piszu jest bardzo fajnie... BYlem dosyc dawno temu, ale co sie wybawiłem to moje :) MIejscowosc jest fajna bo nie za duza, ale mozna sie tam pobawic, dobrze zjesc, napic piwka, poszalec, ale mozna tez sie wybrac za miasteczko i tam juz sie robi spokojnie, mozna sie zrelaksowac itd. Dla kazdego cos dobrego.

Adams
09-01-2013, 09:07
Majcz zdecydowanie wygrywa narazie:-)