PaRaGaS
22-12-2012, 13:21
Dawno mnie tu nie było i jeszcze na dodatek powracam do Was w mocno nieprzyjemnej sprawie. Mianowicie, okradli nam biuro. Poniżej przeklejam link do wydarzenia na fejsie i treść opisu, w razie gdyby ktoś nie miał tam konta:
"W czwartek 19 grudnia o godzinie 10:18 skradziono nam z naszego biura przy ul. Lewickiej 2 trzy aparaty fotograficzne:
1.Canon 5D Mark II o numerze seryjnym: 3331600144
2.wraz z obiektywem Canon 50 mm f 1.4 o nr. seryjnym 78385405,
3.aparat Fuji S5 Pro z obiektywem Sigma 28 -70mm, f/2.8
4.Nikon D80.
Przebieg zdarzenia:
O godzinie 9:50 jedna z naszych graficzek próbowała otworzyć drzwi do biura. Ze względu na niską temperaturę, zamek odmówił współpracy. Natalia poprosiła przechodzącego mężczyznę o pomoc. "Dżentelmen" spisał się na medal, drzwi zostały otwarte. Po 28 minutach nasz bohater powrócił, niestety z grzesznymi zamiarami. Wszedł niezauważony do biura po czym skierował się do pierwszego pokoju z którego wyniósł trzy aparaty, zostawiając jednocześnie cenniejsze przedmioty.
Biedak najwyraźniej się zestresował, zgarnął więc to co było pod ręką.
Po wyjściu z biura, nieszczęśnik udał się w stronę ulicy Kazimierzowskiej. Tam został zarejestrowany przez kamerę monitoringu znajdującą się na budynku. W rączkach niósł naszą torbę fotograficzną.
Rysopis poszukiwanego:
Mężczyzna ubrany był w jasną kurtkę oraz jasne dżinsy.
Krótko ostrzyżony.
Wiek około 30 lat.
Wzrost około 180cm-185cm
Prośba o pomoc:
Jeśli ktoś z was trafi na aukcji na podejrzanie wyglądająca ofertę sprzedaży w.w sprzętu dajcie proszę znać.
Jeśli ktoś z was przypadkiem znalazł się w tych okolicach* i może widział sprawcę również może dać nam znać.
*ulice: Różana, Dąbrowskiego, Lewicka, Kazimierzowska, Madalińskiego. Okolice metra Racławicka, Madalińskiego
Niebawem zamieścimy zdjęcie poszukiwanego.
Kontakt:
Adam Zych
601916931
[email protected]"
http://www.facebook.com/events/450434338355760
Gdyby ktoś z Was trafił na Allegro, czy w innym miejscu na takie aparaty, mogące pochodzić z kradzieży (zbyt tanio, niekompletne zestawy, itp.), dajcie proszę znać, najlepiej właśnie Adamowi bezpośrednio.
Od siebie dopiszę, że D80 był w czarno-czerwonej małej torbie Lowepro - pozostałe sprzęty, nie wiem.
Dzięki z góry!
"W czwartek 19 grudnia o godzinie 10:18 skradziono nam z naszego biura przy ul. Lewickiej 2 trzy aparaty fotograficzne:
1.Canon 5D Mark II o numerze seryjnym: 3331600144
2.wraz z obiektywem Canon 50 mm f 1.4 o nr. seryjnym 78385405,
3.aparat Fuji S5 Pro z obiektywem Sigma 28 -70mm, f/2.8
4.Nikon D80.
Przebieg zdarzenia:
O godzinie 9:50 jedna z naszych graficzek próbowała otworzyć drzwi do biura. Ze względu na niską temperaturę, zamek odmówił współpracy. Natalia poprosiła przechodzącego mężczyznę o pomoc. "Dżentelmen" spisał się na medal, drzwi zostały otwarte. Po 28 minutach nasz bohater powrócił, niestety z grzesznymi zamiarami. Wszedł niezauważony do biura po czym skierował się do pierwszego pokoju z którego wyniósł trzy aparaty, zostawiając jednocześnie cenniejsze przedmioty.
Biedak najwyraźniej się zestresował, zgarnął więc to co było pod ręką.
Po wyjściu z biura, nieszczęśnik udał się w stronę ulicy Kazimierzowskiej. Tam został zarejestrowany przez kamerę monitoringu znajdującą się na budynku. W rączkach niósł naszą torbę fotograficzną.
Rysopis poszukiwanego:
Mężczyzna ubrany był w jasną kurtkę oraz jasne dżinsy.
Krótko ostrzyżony.
Wiek około 30 lat.
Wzrost około 180cm-185cm
Prośba o pomoc:
Jeśli ktoś z was trafi na aukcji na podejrzanie wyglądająca ofertę sprzedaży w.w sprzętu dajcie proszę znać.
Jeśli ktoś z was przypadkiem znalazł się w tych okolicach* i może widział sprawcę również może dać nam znać.
*ulice: Różana, Dąbrowskiego, Lewicka, Kazimierzowska, Madalińskiego. Okolice metra Racławicka, Madalińskiego
Niebawem zamieścimy zdjęcie poszukiwanego.
Kontakt:
Adam Zych
601916931
[email protected]"
http://www.facebook.com/events/450434338355760
Gdyby ktoś z Was trafił na Allegro, czy w innym miejscu na takie aparaty, mogące pochodzić z kradzieży (zbyt tanio, niekompletne zestawy, itp.), dajcie proszę znać, najlepiej właśnie Adamowi bezpośrednio.
Od siebie dopiszę, że D80 był w czarno-czerwonej małej torbie Lowepro - pozostałe sprzęty, nie wiem.
Dzięki z góry!