PDA

Zobacz pełną wersję : Boże Narodzenie!



Piotr Milecki
20-12-2012, 22:33
Życzę Wam aby te Święta były dla Was czymś wyjątkowym. Momentem zadumy, odrobiną nostalgii i szczerego uduchowienia.



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://milecki.pl/wp-content/uploads/2012/12/swieta.jpg)

Życzę abyście przy stołach wigilijnych pamiętali zawsze o miejscu dla wędrowca i przyjmowali wszystkich z otwartym sercem. Zdrowie niech się Was trzyma a fortuna sprzyja!

sea21
20-12-2012, 22:36
Dużo zdrowia przede wszystkim bo to dla Ciebie najważniejsze :) Reszta sama przyjdzie :)
Oczywiście spokojnych świąt Bożego Narodzenia!

Trzymaj się ciepło :)

pgaik
20-12-2012, 22:38
Tak, zdrowia, zdrowiqa i jeszcze raz... pieniędzy ;)

stock
20-12-2012, 23:37
zdrówka.

TMB
20-12-2012, 23:44
I aby wszystkie zawile sprawy, rozwiázaly sie...... Spokoju Ducha i Zdrowka zycze.

otwieracz
21-12-2012, 00:33
Zdrowia, szczęścia, pomyślności, zadowolenia ze sprzętu i z efektów naszej wspólnej pasji jaką jest fotografia :)

MARTINK
21-12-2012, 01:09
Zdrowia, szczecia i pasji...

A awatarow nie zmieniamy na swiateczne w tym roku ??

kazwita
21-12-2012, 01:17
Radosnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia!


A awatarow nie zmieniamy na swiateczne w tym roku ??
Już zmieniony :)

GeparD
21-12-2012, 02:48
Wesołych!


Zdrowia, szczecia i pasji...

A awatarow nie zmieniamy na swiateczne w tym roku ??

Też właśnie szukałem wątku z czapeczkami świątecznymi :)

mascar
21-12-2012, 15:04
Wszystkie niematerialne kwestie już poruszone więc ja dodam, że pod choinką życzę byście znaleźli to czego wam brakuje ... może nowej puszki, może nowego szkła a może inspiracji! Wesołych!

coach_lodz
21-12-2012, 15:12
Wesołych i ode mnie :)

razza
21-12-2012, 18:58
Panie Piotrze z całego serca najlepszego życzę :)

yabols
21-12-2012, 19:01
Zdrowych, rodzinnych i spokojnych

katons77
21-12-2012, 19:10
Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia dla Ciebie Piotrze i Gosi. POZDRAWIAM !!!!

amirez
21-12-2012, 19:45
Zdrowia, pogody ducha, pieniążków, szczęścia, wszystkiego co wymarzone do końca tego, przez cały następny - 2013 i do końca świata ;)

krispike
21-12-2012, 20:47
Ciepłych, rodzinnych świąt, zdrówka i spokojnej emeryturki.

Ruppel
21-12-2012, 21:19
Przede wszystkim zdrowia i pasji w życiu. Reszta przyjdzie sama.

joanna1111
22-12-2012, 18:14
Wesołych świąt :)

irek6311
22-12-2012, 20:40
Zdrowych i wesołych Świąt :)

Jacek S.
22-12-2012, 20:52
Wesołych Świąt!

Świąteczna kartka ode mnie :) (http://jacekscherer.pl/panoramy/ch/)

moshica
23-12-2012, 17:07
Piotrze przede wszystkim ZDROWIA i pomyślności życiowej, optymizmu i otaczania się życzliwymi ludźmi Ci życzę !!!

darko
23-12-2012, 17:47
Wszystkiego najlepszego życzę, dużo usmiechu na codzień bo z uśmiechem łatwiej...

J51
23-12-2012, 19:33
Zdrowych i pogodnych Świąt.

fotograf58
24-12-2012, 12:28
Życzę zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Art Erie
24-12-2012, 13:15
Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
O całą resztę martwcie się we własnym zakresie, ale to już po Świętach ;)

timi
24-12-2012, 14:00
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)

jarekf34
24-12-2012, 15:09
Ja również przyłączam się do życzeń :)
Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

krzysztofz24
24-12-2012, 15:15
Zdrowych, pogodnych i wesolych Swiat Bozego Narodzenia zycze. I oczywista najlepszych prezentow foto pod choinka;-)

milk
24-12-2012, 15:45
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/812/bn2012gm.jpg/)

Do życzeń płynących z magicznego Miasta :) przyłącza się nasza Małopolska Grupa oraz zespół Zatrzymać Czas

nyny1
24-12-2012, 21:50
Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

pozdro

Nikonozaur
25-12-2012, 18:41
Przede wszystkim zdrowia Piotrze.

georghe
25-12-2012, 20:24
Zdrowia i WIELKI SZACUNEK dla Piotra,

Zdrowia dla forumowiczów,
Spokoju dla Wszystkich,
Lodu na głowę i gorącej kobiety dla psychotropów, psychopatów i innych wynalazków, żeby żyło się normalnie...
na tym FORUM...

Jerzy

blizniak53
25-12-2012, 20:51
Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia dla całej Nikoniarskiej Braci

Bogdan