Zobacz pełną wersję : Boże Narodzenie!
Piotr Milecki
20-12-2012, 22:33
Życzę Wam aby te Święta były dla Was czymś wyjątkowym. Momentem zadumy, odrobiną nostalgii i szczerego uduchowienia.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://milecki.pl/wp-content/uploads/2012/12/swieta.jpg)
Życzę abyście przy stołach wigilijnych pamiętali zawsze o miejscu dla wędrowca i przyjmowali wszystkich z otwartym sercem. Zdrowie niech się Was trzyma a fortuna sprzyja!
Dużo zdrowia przede wszystkim bo to dla Ciebie najważniejsze :) Reszta sama przyjdzie :)
Oczywiście spokojnych świąt Bożego Narodzenia!
Trzymaj się ciepło :)
Tak, zdrowia, zdrowiqa i jeszcze raz... pieniędzy ;)
I aby wszystkie zawile sprawy, rozwiázaly sie...... Spokoju Ducha i Zdrowka zycze.
otwieracz
21-12-2012, 00:33
Zdrowia, szczęścia, pomyślności, zadowolenia ze sprzętu i z efektów naszej wspólnej pasji jaką jest fotografia :)
Zdrowia, szczecia i pasji...
A awatarow nie zmieniamy na swiateczne w tym roku ??
Radosnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia!
A awatarow nie zmieniamy na swiateczne w tym roku ??
Już zmieniony :)
Wesołych!
Zdrowia, szczecia i pasji...
A awatarow nie zmieniamy na swiateczne w tym roku ??
Też właśnie szukałem wątku z czapeczkami świątecznymi :)
Wszystkie niematerialne kwestie już poruszone więc ja dodam, że pod choinką życzę byście znaleźli to czego wam brakuje ... może nowej puszki, może nowego szkła a może inspiracji! Wesołych!
coach_lodz
21-12-2012, 15:12
Wesołych i ode mnie :)
Panie Piotrze z całego serca najlepszego życzę :)
Zdrowych, rodzinnych i spokojnych
katons77
21-12-2012, 19:10
Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia dla Ciebie Piotrze i Gosi. POZDRAWIAM !!!!
Zdrowia, pogody ducha, pieniążków, szczęścia, wszystkiego co wymarzone do końca tego, przez cały następny - 2013 i do końca świata ;)
krispike
21-12-2012, 20:47
Ciepłych, rodzinnych świąt, zdrówka i spokojnej emeryturki.
Przede wszystkim zdrowia i pasji w życiu. Reszta przyjdzie sama.
joanna1111
22-12-2012, 18:14
Wesołych świąt :)
irek6311
22-12-2012, 20:40
Zdrowych i wesołych Świąt :)
Jacek S.
22-12-2012, 20:52
Wesołych Świąt!
Świąteczna kartka ode mnie :) (http://jacekscherer.pl/panoramy/ch/)
Piotrze przede wszystkim ZDROWIA i pomyślności życiowej, optymizmu i otaczania się życzliwymi ludźmi Ci życzę !!!
Wszystkiego najlepszego życzę, dużo usmiechu na codzień bo z uśmiechem łatwiej...
Zdrowych i pogodnych Świąt.
fotograf58
24-12-2012, 12:28
Życzę zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.
Art Erie
24-12-2012, 13:15
Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
O całą resztę martwcie się we własnym zakresie, ale to już po Świętach ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)
jarekf34
24-12-2012, 15:09
Ja również przyłączam się do życzeń :)
Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
krzysztofz24
24-12-2012, 15:15
Zdrowych, pogodnych i wesolych Swiat Bozego Narodzenia zycze. I oczywista najlepszych prezentow foto pod choinka;-)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/812/bn2012gm.jpg/)
Do życzeń płynących z magicznego Miasta :) przyłącza się nasza Małopolska Grupa oraz zespół Zatrzymać Czas
Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
pozdro
Nikonozaur
25-12-2012, 18:41
Przede wszystkim zdrowia Piotrze.
Zdrowia i WIELKI SZACUNEK dla Piotra,
Zdrowia dla forumowiczów,
Spokoju dla Wszystkich,
Lodu na głowę i gorącej kobiety dla psychotropów, psychopatów i innych wynalazków, żeby żyło się normalnie...
na tym FORUM...
Jerzy
blizniak53
25-12-2012, 20:51
Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia dla całej Nikoniarskiej Braci
Bogdan
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.