PDA

Zobacz pełną wersję : Życzenia



DonMaliniacco
20-12-2012, 20:55
Po północy mogłoby się okazać, że już za późno (niech was dunder świśnie Majowie...) tak więc już teraz:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://marcinmalinowski.co.uk/pardon/kartka.jpg)


Ja zwany dalej Życzeniodawcą, proszę Was, zwanych dalej Życzeniobiorcami, o przyjęcie, bez zobowiązań wynikających z treści lub domniemanych, o zaakceptowanie moich najlepszych życzeń przyjaznych dla środowiska, odpowiedzialnych społecznie, poprawnych politycznie, bezstresowych, nieuzależniających, niedyskryminujących obchodów święta przesilenia zimowego, przeprowadzonych według najlepiej odpowiadających Życzeniobiorcom tradycji lub przekonań wynikających z preferowanej przez Życzeniobiorców religii czy też tradycji świeckich, z szacunkiem dla religijnych/świeckich tradycji/przekonań osób trzecich lub dla ich ewentualnego przekonania o braku konieczności uwzględniania jakichkolwiek tradycji - religijnych, bądź świeckich.
Życzeniodawca, chciałby życzyć Życzeniobiorcom sukcesów finansowych, spełnienia osobistego i braku komplikacji natury medycznej w związku z nadchodzącym końcem uznanego ogólnie roku kalendarzowego 2012, respektując jednocześnie wybór jakiegokolwiek innego kalendarza, wynikającego z przynależności kulturowej, bądź sektowej Życzeniobiorców bez względu na ich rasę, przekonania, kolor, wiek, sprawność fizyczną, wiarę, platformę komputerową lub preferencje seksualne.

Akceptując powyższe życzenia, Życzeniobiorcy zobowiązani są zaakceptować poniższe warunki:
1. Życzenia niniejsze mogą być w każdej chwili poszerzone, uszczuplone, bądź wycofane całkowicie.
2. Życzenia mogą swobodnie przekazywane dalej, pod warunkiem pozostawienia bez zmian oryginalnych życzeń oraz że uznania praw własnościowych Życzeniodawcy.
3. Z powyższych życzeń nie wynika w żadnym stopniu obietnica faktycznego spełnienia chęci wyrażonych w tejże korespondencji.
4. Niniejsze życzenia mogą nie być wykonywalne w niektórych systemach prawnych, jak również niekoniecznie ograniczenia w nich wyrażone muszą być wiążące w każdej lokalizacji geograficznej.
5. Zakłada się, że życzenia te będą całkiem dobrze spełniać swoją rolę w granicach rozsądku, przez okres jednego roku lub do czasu wystawienia nowych życzeń świątecznych, w zależności od tego, która z tych okoliczności zaistnieje pierwsza.
6. Sprawa wymiany niniejszych życzeń lub wystawienia nowych pozostawiona jest do wyłącznej decyzji Życzeniodawcy.

Dokument niniejszy stanowi polskie, jakkolwiek luźne, tłumaczenie oryginału nie do końca znanego pochodzenia.

Wesołych Świąt

ASAHI
20-12-2012, 21:22
Wesołych :D

Chciałeś być pierwszy i udało się :D

DonMaliniacco
20-12-2012, 21:35
jak to w zyciu... zazwyczaj wychodzi tak, ze jestem pierwszy, ale pracuje nad tym ;)

Travis6Strong
20-12-2012, 21:49
Haha :) dobre... i wzajemnie!
No cóż... zobaczymy w sobotę !;)

stock
20-12-2012, 21:51
jak to w zyciu... zazwyczaj wychodzi tak, ze jestem pierwszy, ale pracuje nad tym ;)

no to oby w przyszłym roku to się zmieniło czego serdecznie życzymy... Magdalenie :D :D

DonMaliniacco
20-12-2012, 22:17
czego serdecznie życzymy... Magdalenie :D :D

Dzieki Marcin :D - w imieniu Magdy ;)

bognik
20-12-2012, 22:22
WESOŁYCH, WESOŁYCH ;)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img14.imageshack.us/img14/1402/kartkab.jpg)

DonMaliniacco
20-12-2012, 22:30
:)

kazwita
21-12-2012, 00:54
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img138.imageshack.us/img138/1980/zyczenia2m.jpg)

Patryk Olczyk
23-12-2012, 10:48
Z okazji Swiat, wszystkim - radosci, szczeescia i powodzenia, ciepla :)

Nikoniarz :))

marekb
23-12-2012, 11:15
Wszystkim, bez wyjątku Zdrowych i Spokojnych Świąt, no i od razu wspaniałych kadrów w 2013 :)

Canoniarz :)

tot1977
23-12-2012, 11:47
Zdrowych i Wesołych Świąt, dla całej ekipy nikoniarzy, canoniarzy, nowego i "starego" admina, moderatorów.
Aby nowy rok dał nam siły i wizji artystycznych ;)

Były Canoniarz obecnie Nikoniarz ;)

LordRamzes
24-12-2012, 10:26
Zdrowych i Wesołych Świąt dla Was i Waszych rodzin ;-)

frajda
24-12-2012, 11:10
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/mDSC_7470_zps40f2118b-1.jpg
źródło (http://i1291.photobucket.com/albums/b543/frajda_jd/mDSC_7470_zps40f2118b.jpg)



Wesołych Świąt, świetnej zabawy w Sylwestra a w nowym roku dobrego światełka i dużo pomysłów na super zdjęcia :)

pgaik
24-12-2012, 11:36
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img89/8380/pgf8335.jpg)

manquer
24-12-2012, 12:03
Wszystkim Wam i każdemu z osobna życzę radosnych, ciepłych i smacznych :-) świąt Bożego Narodzenia :-)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img853.imageshack.us/img853/9744/annfb2.jpg)

popi
24-12-2012, 12:09
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/12/yczenias-1.jpg
źródło (http://img818.imageshack.us/img818/4633/yczenias.jpg)

zgera
24-12-2012, 12:44
Niech ten szczególny czas
Świąt Bożego Narodzenia
będzie dla Was okazją do spędzenia
miłych chwil w gronie najbliższych,
w atmosferze pełnej miłości
i wzajemnej życzliwości
a Nowy Rok, by się stał czasem
spełnionych marzeń i nadziei.

pgaik
30-03-2013, 18:28
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://copy.com/6sk8MoXyvnuecVdy)

blizniak53
31-03-2013, 19:40
Dołączam się i ja. Również wszystkim "Nikoniarzom" zdrowych, pogodnych spędzanych w miłej rodzinnej, domowej atmosferze Świąt Wielkiej Nocy, Wesołego Alleluja i mokrego dyngusa
życzy Bogdan

Safadera
31-03-2013, 23:45
Przyłączam się do życzeń - wesołych i "pogodnych" Świąt! :)

mycza
31-03-2013, 23:58
Zdrowych i wesołych Świąt :)

esperal
31-12-2014, 23:08
Nie zakładam nowego tematu żeby nie śmiecić.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wolałem napisać teraz bo później mogę mieć problemy z logicznym wyrażaniem się:grin:

fumio
31-12-2014, 23:44
Śląsk również życzy wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!

Pozdr.

fotograf58
01-01-2015, 01:10
Wszystkiego Naj w 2015 roku :)

km79
01-01-2015, 01:14
Szczęśliwego Nowego Roku !!!

mini21
01-01-2015, 11:04
Najlepszego w Nowym Roku!

.:Gerard:.
01-01-2015, 13:46
Najlepszego w nowym roku. :smile:

blizniak53
01-01-2015, 18:21
Wszystkiego, co najlepsze na każdy dzień Nowego 2015 Roku.:-D

ASAHI
01-01-2015, 19:57
Szczęśliwego. Oby Was omineły niespodzianki które były moim udziałem w ubiegłym roku.