PDA

Zobacz pełną wersję : Kumoterki 2013



Larson
20-12-2012, 10:44
Ponieważ wiem że wśród Nikoniarzy kumoterki zawsze cieszą się dużą popularnością, szybciutko przekazuję wieści z wczorajszego zebrania. Najważniejsze czyli kalendarz:
20 stycznia - Biały Dunajec
27 stycznia - Poronin (Polana Lichajówki koło Małego Cichego)
3 lutego - Ludźmierz
10 lutego - Bukowina Tatrzańska
17 lutego - Kościelisko
Koordynatorem całego cyklu będzie Bukowina Tatrzańska.

Ja ze swojej strony gorąco wszystkich zapraszam na nasze kumoterki na Lichajówki koło Małego Cichego!

Marek
21-12-2012, 01:34
Dzięki za info. W tym roku będzie ciężko, ale postaram się wybrać na jakieś zawody. Najchętniej na Lichajówki ;) lub Kościelisko. Aby tylko pogoda i śnieg dopisały...

Larson
21-12-2012, 10:44
Marku zapraszam na Lichajówki i koniecznie do biura zawodów na herbatkę (z wkładką :))! Pogodę mamy jak co roku zamówioną ;)

Marek
21-12-2012, 11:59
Dzięki za zaproszenie. Jak będę w Murzasichlu to się odezwę. Numer ten sam?

Larson
21-12-2012, 13:02
Numer ten sam niezmiennie. Dawaj znaka oczywiście :)