Zobacz pełną wersję : czy ktoś zajmuje się projektowaniem znaków graficznych
i miałby ew. chęć pomóc przy projektowaniu 2 "pieczątek"
Komercyjność tego przedsięwzięcia jest mocno dyskusyjna :)
Ale rozumiem że nikt nie lubi pracować za darmo - tak więc proszę o kontakt bo nie znam realiów cenowych
mateo912
19-12-2012, 15:23
i miałby ew. chęć pomóc przy projektowaniu 2 "pieczątek"
Komercyjność tego przedsięwzięcia jest mocno dyskusyjna :)
Ale rozumiem że nikt nie lubi pracować za darmo - tak więc proszę o kontakt bo nie znam realiów cenowych
Poszło pw.
Nie, żebym się palił do roboty, ale gdyby był problem, to CORELA ogarniam dość dobrze.
Dwie pieczątki to się robi w dwie "minety" ;)
Zdrów !
joanna1111
22-12-2012, 18:13
Daj znać co masz na myśli dokładnie zrobić a pieczątki będą jak ta lala ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.