PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc w wyborze samochodu



Kwiatek111
18-12-2012, 22:42
witam
szybkie pytanie
insignia opc 2.8 twin turbo 325KM czy audi a5 sportback 3.0tdi 245KM

nie biore pod uwage spalania, ceny i innych kosztow, pytam jedynie ktory z w/w bardziej wam sie podoba.
z gory dzieki za opinie

RobertMiernik
18-12-2012, 22:50
Oczywiście, że a5...

qualin
18-12-2012, 22:51
Jest watek na forum odnosnie motoryzacji. Pozatym co Ci po tym ktory sie komu podoba? Kupujesz auto dla siebie do jezdzenia czy do lansu przed wiejska remiza, ze wyglad najwazniejszy?

Kwiatek111
18-12-2012, 22:59
poprostu czytam czytam i sam juz nie wiem, obydwa super sie prowadza

m737
18-12-2012, 23:06
A5 z tym silnikiem masz w 4x4, prestiż marki... wolałbym A5 - tyle że coupe ;)

TMB
18-12-2012, 23:13
Jeżdziłeś tymi autami? To tak jak kupowanie butów tylko po wyglądzie....musisz poczuć te auto.
Jesli a5 ma 4x4 to bez dwóch zdan, bierz audi - auta z 4x4 super prowadza sie na zakrętach (szczególnie zima).

ropusz
18-12-2012, 23:32
Audi Ci prędzej skrobną.

sibelio
18-12-2012, 23:33
BMW 535, oba powyższe mogą się schować

FHR
18-12-2012, 23:33
Zapraszam tu: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=160888