Zobacz pełną wersję : pomoc w wyborze samochodu
Kwiatek111
18-12-2012, 22:42
witam
szybkie pytanie
insignia opc 2.8 twin turbo 325KM czy audi a5 sportback 3.0tdi 245KM
nie biore pod uwage spalania, ceny i innych kosztow, pytam jedynie ktory z w/w bardziej wam sie podoba.
z gory dzieki za opinie
RobertMiernik
18-12-2012, 22:50
Oczywiście, że a5...
Jest watek na forum odnosnie motoryzacji. Pozatym co Ci po tym ktory sie komu podoba? Kupujesz auto dla siebie do jezdzenia czy do lansu przed wiejska remiza, ze wyglad najwazniejszy?
Kwiatek111
18-12-2012, 22:59
poprostu czytam czytam i sam juz nie wiem, obydwa super sie prowadza
A5 z tym silnikiem masz w 4x4, prestiż marki... wolałbym A5 - tyle że coupe ;)
Jeżdziłeś tymi autami? To tak jak kupowanie butów tylko po wyglądzie....musisz poczuć te auto.
Jesli a5 ma 4x4 to bez dwóch zdan, bierz audi - auta z 4x4 super prowadza sie na zakrętach (szczególnie zima).
BMW 535, oba powyższe mogą się schować
Zapraszam tu: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=160888
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.