PDA

Zobacz pełną wersję : Oświetlenie...



dawid503
18-12-2012, 22:05
witam, mam pytanie czy ktoś z Was stosuje dodatkowe oświetlenie kolorowe w reportażach?
Bo mam dylemat czy taki (http://www.musicexpress.pl/led-bary/5405-lightmaxx-cls-1.html) zestaw wydolił by mocą... dzięki z góry, gdybym napisał to w złym temacie proszę o przeniesienie do innego działu. z góry dzięki za odpowiedź.

GonzoG
18-12-2012, 23:04
Z tego co można znaleźć w internecie, to nadaje się dla zespołów grających na weselach jako kolorowe światełko... taki następca kolorofonu.
Świeci dość punktowo, a sterowanie tym bez kontrolera DMX nie należy do przyjemnych.

Co do mocy - duża nie jest, ma to raczej kolorowo błyskać niż oświetlać.

dawid503
19-12-2012, 00:43
Chodziło mi o kolorowe poświaty w tle jedynie, tylko do tego celu aby uzyskać jakieś barwy.. i czasami zrobić z tym jako kontra.