PDA

Zobacz pełną wersję : Czy komuś z was ukradli d7000 ?



janus888
17-12-2012, 23:32
Ostatnio jestem zainteresowany kupnem nowej puszki i gdy zobaczyłem ogłoszenie na stronie jednych z tych "Photography" postanowiłem się przyjrzeć blizej. Treść ogłoszenia:
"(z bólem i żalem) uwaga! sprzedam aparat NIKON D7000 z obiektywem standardowym 18-105mm, stan idealny, przebieg ok 500zdjęć (czyli prawie nic) czyściutki, w komplecie wszystkie potrzebne kable, akumulator i ładowarka. do tego statyw firmy opticam i torba. cena do negocjacji. POLECAM, musi znaleźć się w rękach odpowiedniej osoby!!!! ♥ udostępniajcie proszę!"

Teraz rozmowa na facebooku :
Dlaczego sprzedajesz?
bo mam drugie takie same body, a nie mam pieniędzy na 50tkę 1.4. do tego lada moment święta to też spore wydatki, wolę go sprzedać póki jest jeszcze trochę warty, bo kosztował 4,5tys rok temu i leżał w szafie. po co ma lezeć dalej, skoro komuś może się przydać.

1 Pierwszy dzwonek : Dwa aparaty półprofesjonalne za 4,5 zł w wykorzystaniu nie oszukujmy się amatorskiej fotografii, żadne śluby , tylko cykanie fotek "z partyzanta"

2. Napisała : 2900 za cały komplet. mam taki sam, też d7000 i nie śpieszy mi się go wymieniać.
Taka niska cena z obiektywem 18-105 .........
i Teraz najlepsze aparat ma cykniętych 500 zdjęć .. Prawdziwa okazja choc za tanio , bo używane z wiekszym przebiegiem chodzą po 3, 5 koła

3 po co kupowałaś dwa drogie aparaty ? jeden nie wystarczy?

nigdy nie dostałeś nietrafionego prezentu?
taki drogi prezent bez konsultacji z tobą ?

A TERAZ NAJLEPSZA BAJECZKA

czlowieku cos z Toba nie halo

wyobraz sobie ze są ludzie którzy się rozchodzą

i dziecko zostaje z jednym rodzicem a drugie idzie siną dal

a później chce się wpakować w łaski znów

drogim prezentem z którym wyskakuje z dupy

zresztą

przepraszam ze jestem niemila ale wyprowadzasz mnie z równowagi


- to nie ty sprzedajesz tylko jakiś koleś co handluje , nie wiadomo skąd je ma ... ( ja to napisałem to zaraz wycofał pozostałe oferty a miał sporo dobobrego sprzętu canona nikona głównie puszki i obiektywy )
I ciekawostka nie zostały zrobione zdjęcia sprzętu i osoba która tym handluje ma tylko 3 pozytywy ze sprzedaży i 400 z kupna czegoś ..

Link do aukcji
http://allegro.pl/aparat-fotograficzny-nikon-d7000-i2880728957.html

Piszcie co o tym myslicie

mkowalski
17-12-2012, 23:40
Toś pojechał z tytułem tematu
Co do aukcji , sprzedawca jest z Konina. Ciekawe czy można odebrać osobiście...

esk2
17-12-2012, 23:41
wałek, jedynie odbiór osobisty

a odbioru nie ma tylko kurier

przeczytaj neutralne i negatywne komentarze..

janus888
17-12-2012, 23:44
Co z tym można zrobić

bognik
18-12-2012, 00:08
Ta dziewczyna jest u nas na forum zarejestrowana.

Mavcio
18-12-2012, 02:26
A próbował ktoś zapytać o odbiór osobisty ?

Mnie tam bardziej martwi fakt braku fotek sprzętu, skoro ma takie dwa to co za problem ?

Maciek1
18-12-2012, 08:50
Już nie przesadzajmy, że niewidomo jaka okazja. Ja za moje body 2 miechy temu dałem 2300zł z przebiegiem 6000tyś fotek + gwarancja na 6 miesięcy. 18-105 na allegroszu wyrwiesz za jakieś 550-600zł zatem cena 2900 jest normalna wg. mnie. Trzeba pojechać osobiście i się samemu przekonać. Szkoda, że mam taki kawał to bym Ci sprawdził czy wszystko gra.

ASAHI
18-12-2012, 08:59
Można poprosić o zdjęcia body. A potem podesłać je do mnie.

fafniak
18-12-2012, 09:13
Nie wiem co chcecie od komentarzy

artman
18-12-2012, 10:27
ja jestem z Konina, napisałem właśnie zapytanie o możliwość odbioru osobistego lub przetestowania sprzętu;-) zobaczymy co odpisze...

A_S_T_O_R
18-12-2012, 11:35
normalna oferta, nie szukaj dziury w całym, a opinie na allegro sprzedawca ma bardzo dobre

Przemek80
18-12-2012, 11:54
ja jestem z Konina, napisałem właśnie zapytanie o możliwość odbioru osobistego lub przetestowania sprzętu;-) zobaczymy co odpisze...
Pisałem do gościa. Odbiór osobisty jak najbardziej możliwy. Zdjecia aparatu jak i nim zrobione ma mi dzisiaj podesłać.

toto5
18-12-2012, 12:01
Może ma taki BF i chlapie olejem że jakakolwiek kasa jest lepsza od nerwów z serwisem i spapranymi fotami. Można poprosić o dowód zakupu przecież.

galaza
18-12-2012, 12:11
Przestańcie już z tym chlapaniem i jojczeniem na serwis. Wstyd robicie na cały świat.

esk2
18-12-2012, 12:14
Przestańcie już z tym chlapaniem i jojczeniem na serwis. Wstyd robicie na cały świat.

Lubię to! ;)

puciek
18-12-2012, 12:16
Przestańcie już z tym chlapaniem i jojczeniem na serwis. Wstyd robicie na cały świat.

My możemy przestać, a czy D7000 też wtedy przestanie?

P.R.P.
18-12-2012, 12:23
A ja tam mogę sobie wyobrazić taką sytuację (żona, drogi gift na zgodę itd.) bo parę lat temu sam kupiłem Żonie aparat - hybrydę. Kosztował mnie z 2k, a teraz to nie wiem czy 100 zł bym dostał, a zdjęć nim zrobiła może łącznie z 1-1,5k.. i co, i leży, dzieciak ma "do nauki".. ;/

Mavcio
18-12-2012, 12:32
Kolego ( autorze tematu ) skoro już masz D7000 to co Cię obchodzi ile kto za niego chcę dostać ?

Może ma kredyt do spłacenia i potrzebuje kasy na szybko..

Skoro odbiór osobisty jest możliwy to moim zdaniem temat do zamknięcia i do kosza....

darkmajin
18-12-2012, 13:39
autor tematu to widzę detektyw/wróżka, aż się odechciewa sprzedawać, nie raz sprzedawałem ze stratą lub na zero szczęście że nie trafiłem na detektywa Rutkowskiego...