Zobacz pełną wersję : Moje forum się sypie
Witam serdecznie mam pytanie czy u Was jest tak samo a mianowicie jak klikam na "szybkie menu" to nie mam zakładki "dzisiejsze posty" i nie moge tej zakładki odnaleźć.Pozdrawiam
RobertMiernik
13-12-2012, 19:05
Ja mam, u mnie nic nie brakuje.
Masz, kliknij sobie : http://forum.nikoniarze.pl/search.php?do=getdaily
Nie jest tak samo. Mam zakładkę w związku z czym nie mam kłopotu, żeby ją odnaleźć.
Tak przed
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img825/2227/87336829.jpg)
a tak po kliknięciu
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img24/5709/48148316.jpg)
RobertMiernik
13-12-2012, 19:36
Ale jazda...
Spróbuj w innej przeglądarce.
Nie instalowałeś ostatnio jakiejś nowej wtyczki?
Spróbuj jeszcze cache wyczyścić w przeglądarce...
Właśnie to jest czysta opera na czystym super wypasionym W7 ;-)
RobertMiernik
13-12-2012, 19:53
Może forum zostało już przystosowane do działania pod W8 i teraz na W7 już będzie się tak działo?...
Może forum zostało już przystosowane do działania pod W8 i teraz na W7 już będzie się tak działo?...
Ja na 2 komputerach pracuje na W7 i wszystko chodzi jak nalezy (firefox i chrome).
RobertMiernik
13-12-2012, 20:56
Ojtam, Ojtam przecież żartowałem...
Przeglądarka. Nie odświeża właściwie strony.
Łomatko, to ktoś tu jeszcze używa czarnego schematu kolorów? :D
Jakoś wole od różowego :-)
RobertMiernik
15-12-2012, 00:54
Łomatko, to ktoś tu jeszcze używa czarnego schematu kolorów? :D
To ktoś NIE używa?! :O
Tak drdln używa różowe. A jednak wyczyszczenie przeglądarki dało dobry efekt forum powróciło do dawnej postaci
RobertMiernik
15-12-2012, 00:58
Do usług ;>
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.