PDA

Zobacz pełną wersję : Moje forum się sypie



manfred
13-12-2012, 19:04
Witam serdecznie mam pytanie czy u Was jest tak samo a mianowicie jak klikam na "szybkie menu" to nie mam zakładki "dzisiejsze posty" i nie moge tej zakładki odnaleźć.Pozdrawiam

RobertMiernik
13-12-2012, 19:05
Ja mam, u mnie nic nie brakuje.

Masz, kliknij sobie : http://forum.nikoniarze.pl/search.php?do=getdaily

zdyboo
13-12-2012, 19:06
Nie jest tak samo. Mam zakładkę w związku z czym nie mam kłopotu, żeby ją odnaleźć.

manfred
13-12-2012, 19:28
Tak przed

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img825/2227/87336829.jpg)
a tak po kliknięciu

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img24/5709/48148316.jpg)

RobertMiernik
13-12-2012, 19:36
Ale jazda...
Spróbuj w innej przeglądarce.
Nie instalowałeś ostatnio jakiejś nowej wtyczki?

Spróbuj jeszcze cache wyczyścić w przeglądarce...

manfred
13-12-2012, 19:37
Właśnie to jest czysta opera na czystym super wypasionym W7 ;-)

RobertMiernik
13-12-2012, 19:53
Może forum zostało już przystosowane do działania pod W8 i teraz na W7 już będzie się tak działo?...

TMB
13-12-2012, 20:55
Może forum zostało już przystosowane do działania pod W8 i teraz na W7 już będzie się tak działo?...

Ja na 2 komputerach pracuje na W7 i wszystko chodzi jak nalezy (firefox i chrome).

RobertMiernik
13-12-2012, 20:56
Ojtam, Ojtam przecież żartowałem...

admin
14-12-2012, 14:50
Przeglądarka. Nie odświeża właściwie strony.

drdln
14-12-2012, 20:50
Łomatko, to ktoś tu jeszcze używa czarnego schematu kolorów? :D

manfred
14-12-2012, 20:53
Jakoś wole od różowego :-)

RobertMiernik
15-12-2012, 00:54
Łomatko, to ktoś tu jeszcze używa czarnego schematu kolorów? :D

To ktoś NIE używa?! :O

manfred
15-12-2012, 00:56
Tak drdln używa różowe. A jednak wyczyszczenie przeglądarki dało dobry efekt forum powróciło do dawnej postaci

RobertMiernik
15-12-2012, 00:58
Do usług ;>